Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z synem. Fanka: Wow, jaki podobny do mamy

Natalia Kukulska pokazała na Instagramie kilka kadrów z najstarszym synem Janem. Pod zdjęciem wokalistka dodała wzruszający wpis, w którym zapewniła, że jest bardzo dumna ze swojego dziecka. Internauci zachwalili relację mamy i syna i przyznali, że są oni do siebie bardzo podobni. - Jak dwie krople wody - napisała jedna z fanek pod zdjęciem na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Natalia Kukulska to popularna polska piosenkarka i autorka tekstów. Prywatnie to także mama trójki dzieci. Najstarsze z nich - syn Jan urodził się 24 czerwca 2000 roku. Pięć lat później na świat przyszła córka Anna, a w styczniu 2017 roku piosenkarka urodziła najmłodszą z całej trójki - Laurę. Ojcem dzieci jest mąż Natalii Kukulskiej - perkusista Michał Dąbrówka. Wokalistka konsekwentnie stara się chronić prywatności swoich dzieci, zwłaszcza że sama jako dziecko dorastała w blasku fleszy. Niekiedy robi jednak wyjątek i pokazuje pociechy w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Natalia Kukulska pokazała najstarszego syna. "Bardziej z niego dumna, niż rozumna"

Natalia Kukulska ostatnio zamieściła na Instagramie zdjęcie z najstarszym synem, który niedawno obchodził swoje 22. urodziny. Przy okazji dodała poruszający opis fotografii i przyznała, że jest bardzo dumna ze swojej pociechy. 

Mam jeszcze mniej oficjalne zdjęcia. Da się kochać ten chłopak! I zagra na bębnach, marimbie i pianie. Dobra. Dosyć tej promocji dzieci panowie i panie! Co zrobię jak ja bardziej z niego dumna, niż rozumna

- napisała Kukulska pod zdjęciem.

 

Fanka: Jak dwie krople wody

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zauważyli ogromne podobieństwo i stwierdzili, że mama i syn są jak dwie krople wody.

Wow, jaki podobny do mamy!
Jesteście cudowni!
Janek to wykapana mama.
Jak dwie krople wody

- czytamy w komentarzach. Obserwatorzy skomplementowali także uroczą relację, jaka wywiązała się między Natalią i jej synem:

Jakie to piękne!
No i jak was nie kochać? Jesteście cudowni!
Przecudowna więź!

Anna Lewandowska ma kłopot z córką. 'Z życia mamy'Anna Lewandowska ma kłopot z córką. Laura się buntuje. "Z życia mamy"

Janek to dusza artystyczna. Nie zamyka się jednak na jedną dziedzinę

Najstarszy syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki uwielbia muzykę. Gra na ksylofonie, bębnach, wibrafonie i perkusji. Na swoim Instagramie bardzo często publikuje autorskie nagrania. Chłopak skończył również szkołę podstawową w klasie fortepianu i uczęszczał także na zajęcia z aktorstwa, tańca i emisji głosu. To duża artystyczna. Jego kolejną pasją również jest sport.

Zauważyłam, że uwielbia także sport, gra w piłkę nożną, gra nawet w klubach. To jest fantastyczne, że nie marnuje czasu. A w dzisiejszych czasach właśnie chyba to jest największym problemem. Gdy dzieci mają za dużo wolnego czasu, wtedy zaczynają sprawiać kłopoty

- przyznała Natalia Kukulska w "Fakcie" w 2017 roku.

Natalia KukulskaNatalia Kukulska pokazała dzieci. Są bardzo podobni do rodziców

Więcej o: