Joanna Opozda pozuje w skąpym komplecie cztery miesiące po porodzie. Fanka: Wow, ale ciało

Joanna Opozda cztery miesiące temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka dość szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Internauci są zachwyceni wyglądem mamy Vincenta. - Najpiękniejsza mama świata - napisała jedna z fanek pod najnowszym zdjęciem Opozdy na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Joanna Opozda pozuje z odkrytym brzuchem. Po ciążowych kilogramach nie ma już śladu

Joanna Opozda na najnowszym zdjęciu na Instagramie pozuje w skąpym, cielistym zestawie, odsłaniając ciążowy brzuch i podkreślają kobiece kształty. Trzeba przyznać, że aktorka wygląda naprawdę rewelacyjnie i dość szybko wróciła do formy sprzed ciąży. 

Nie zapominajmy jednak, że ciało każdej matki po ciąży jest piękne i atrakcyjne. Nie jest to ważne, czy świeżo upieczone matki starają się pozbyć dodatkowych kilogramów. Coraz więcej mam dzieli się także fotografiami, które pokazują "prawdziwe oblicza macierzyństwa" i opisują to, co sprawia trudności, a także to, co jest piękne w byciu mamą. Chociaż zdjęcia czasem diametralnie różnią się od siebie, to każde z nich łączą dwie cechy: prawdziwość i naturalność. Każda kobieta powinna akceptować swoje ciało, bo to właśnie w nim jest prawdziwa siła.

 

Internautka: Wow, jaka szczuplutka po urodzeniu dziecka

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. Internauci byli zachwyceni smukłą sylwetką aktorki, która jest zaledwie cztery miesiące po porodzie

Wow, ale ciało!
Chciałabym tak wyglądać po ciąży!
Świetna forma.
Wow, jaka szczuplutka po urodzeniu dziecka! Pięknie wyglądasz.
Najpiękniejsza mama świata.
Jaka figurka po dziecku, szok

- czytamy w komentarzach.

 

Joanna Opozda stosuje pewną dietę. "Jest bardzo dobra"

Asia niedawno w rozmowie z Plotkiem zdradziła, jak udało się jej wrócić do figury sprzed ciąży. Dziennikarz powiedział mamie Vincenta, że po dodatkowych kilogramach nie ma już śladu i wiele kobiet może pozazdrościć jej idealnej sylwetki, szczególnie że jest zaledwie trzy miesiące po porodzie.

Nie wiem, czy jest czego zazdrościć, bo miałam dużo stres i bardzo mało jadłam. Natomiast nie ćwiczę, bo nie mogę. Mam zerwany mięsień i fizjoterapeutka powiedziała mi, że to nie jest jeszcze odpowiedni moment na to, ale po prostu zaczęłam się zdrowo odżywiać. Do tego noszenie dziecka na rękach też robi swoje, a już waży trochę

- zdradziła Joasia. Jeszcze niedawno w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post Opozda zdradziła, jak wygląda jej dieta. Przyznała, że ogranicza się do spożywania produktów roślinnych oraz ryb:

Jestem teraz na diecie pudełkowej. To jest dieta wege plus ryba. Bardzo dobra dieta.

W dalszej części wywiadu reporter nawiązał do ostatnich stresujących sytuacji w życiu Opozdy i przyznał, że ma nadzieję, iż sytuacja się już zmieniła. Aktorka odpowiedziała następująco:

Tak, myślę, że tak. To się wszystko uspokaja. Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Codziennie rano wstaję z uśmiechem na twarzy. Wystarczy, że spojrzę na Vincenta.

Joanna Krupa z córką przyleciały do Polski. Są zdjęcia z samolotu. 'Zmęczone, ale urocze'Joanna Krupa z córką przyleciała do Polski. "Opuchnięte, ale bezpieczne"

Więcej o: