Joanna Krupa z córką przyleciała do Polski. Pokazała zdjęcia z samolotu. "Opuchnięte, ale bezpieczne"

Joanna Krupa zamieściła na Instagramie zdjęcie z córką wykonane w samolocie. Modelka zdradziła, że właśnie wylądowały w Polsce. Mała Asha śpi w ramionach ukochanej mamy. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę uroczo.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Joanna Krupa to znana polsko-amerykańska modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna, a także aktywistka praw zwierząt i celebrytka. Na początku listopada 2019 roku urodziła córeczkę. Celebrytka była bardzo szczęśliwa, gdy mogła ogłosić światu, że spodziewa się dziecka, bowiem od dawna o tym marzyła. Asha i jej mama to jeden z najbardziej uroczych duetów w polskich show-biznesie. Modelka często pokazuje w mediach społecznościowych wizerunek dziewczynki i dzieli się z fanami macierzyńskimi historiami. Tym razem Krupa pokazała urocze zdjęcie z córeczką. 

Zobacz wideo Joanna Krupa bawi się z córką

Joanna Krupa pozuje z córeczką w samolocie. "Opuchnięte, ale już bezpieczne"

Joanna Krupa w najnowszym poście na Instagramie poinformowała fanów, że właśnie wylądowała z córką na lotnisku w Polsce. Przy okazji opublikowała urocze zdjęcie z córką, która zasnęła w samolocie przytulona do ramienia ukochanej mamy. Obserwatorzy zwrócili uwagę, że mała Asha uśmiecha się nawet przez sen. 

Opuchnięte, ale już bezpieczne w Polsce

- czytamy pod zdjęciem. 

 

Internautka: Asha jaki słodziak, uśmiecha się nawet we śnie

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani skomplementowali urodę Joanny i przyznali, że nawet po tylu godzinach lotu, modelka wygląda naprawdę rewelacyjnie. Jedna z fanek przyznała, że chciałaby tak wyglądać na co dzień. Internauci jak zawsze nie mogli odwrócić  wzroku od Ashy, która zasnęła wtulona w swoją ukochaną mamusię. 

Asha jaki słodziak, uśmiecha się nawet we śnie.
Absolutnie cudowne zdjęcie.
Widać matczyną miłość. 
Piękna mama i córka

- czytamy w komentarzach. Jedna z fanek śmiało przyznała, że mama i córką są do siebie łudząco podobne:

Jak dwie krople wody!
 

Aleksandra Domańska komentuje wybrane imię dla dziecka. 'Historycznie to imię męskie'Domańska komentuje wybrane imię dla dziecka. "Historycznie to imię męskie"

Więcej o: