Rafał Mroczek pokazał, co dostał od córki na Dzień Ojca. To wzruszający gest

Rafał Mroczek w najnowszej relacji na Instagramie pokazał, jaki prezent otrzymał od swojej córki Zosi na Dzień Ojca. Trzeba przyznać, że dziewczynka zadbała o ukochanego ojca. Przygotowała mu własnoręcznie zrobioną laurkę i słodką przekąskę.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Rafał Mroczek to popularny polski aktor, który szczególnie znany jest z roli Paweła Zduńskiego w serialu "M, jak miłość". Jest także ojcem małej Zosi, która jest owocem miłości gwiazdora z Joanną Skrzyszewską. Dziewczynka przyszła na świat niedługo po zaręczynach pary. Aktor i jego partnerka rozstali się jednak w 2020 roku po trzynastu latach związku. Mroczek na co dzień raczej stroni od pokazywania swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych, jednak ostatnio zrobił wyjątek i pokazał kadry z córką. Jak zawsze, umiejętnie zasłonił jej twarz.

Zobacz wideo Podziarany Tata i pytania o dzieci [Baby Shower]

Rafał Mroczek świętuje Dzień Ojca. Pochwalił się prezentem od córki

Rafał Mroczek świetnie odnajduje się w roli ojca. Aktor każdą wolną chwilę spędza z ukochaną córeczką. Nic dziwnego, że celebrytka w Dzień Ojca zamieścił na Instagramie uroczą relację, na której pokazał upominek, który dostał od swojej córeczki Zosi. Dziewczynka zaskoczyła swoje tatę słodkim ciastem i własnoręcznie przygotowaną laurką. Trzeba przyznać, że to bardzo miły gest. 

Dzień Ojca

- napisał pod zdjęciem. 

Rafał Mroczek pokazał, co dostał od córki na Dzień Ojca. To bardzo miły gestRafał Mroczek pokazał, co dostał od córki na Dzień Ojca. To bardzo miły gest Instagram, screen: @rafalmroczek

Anna Czartoryska-Niemczycka o trudnym losie młodych matek. Fanka: Jakie to prawdziweCzartoryska-Niemczycka o trudnym losie młodych matek. Fanka: Jakie to prawdziwe

Rafał Mroczek pokazał kadry z córką. Zosia ma piękne włosy

Rafał Mroczek jakiś czas temu zamieścił na Instagramie relację ze spotkania z pociechą. Aktor zabrał swoją 6-letnią córkę Zosie na koncert Cleo. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Szczególną uwagę w wyglądzie małej, zwracają jej długie blond włosy, które zapewne odziedziczyła po ukochanym tacie.

#familytime #córcia #wspólnechwile #poprostutata

- czytamy pod zdjęciem. 

 

Aleksandra Domańska komentuje wybrane imię dla dziecka. 'Historycznie to imię męskie'Domańska komentuje wybrane imię dla dziecka. "Historycznie to imię męskie"

Więcej o: