Kamera nagrała incydent z pokoju dzieci. Dziewczynka krzyczała na całe gardło. Reakcja brata zaskakuje

Rodzice zamontowali kamerę w pokoju dziecięcym. W pewnym momencie dziewczynka zaczęła huśtać się na rami łóżka i głośno krzyczeć. Internauci zwrócili uwagę na postawę młodszego brata.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca publikowanie, oglądanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Niektórym kojarzy się przede wszystkim z układami tanecznymi wykonywanymi w rytm popularnej muzyki przez celebrytki i nastolatki, ale można tam znaleźć o wiele więcej treści. Są to m.in. poradniki i tutoriale, zabawne scenki rodzajowe, filmiki z udziałem zwierząt oraz relacje z podróży i wydarzeń rodzinnych. Na TikToku nie brakuje też treści autorstwa rodziców.

Kamera nagrała incydent w pokoju dzieci

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Na zdjęciu: Nirvana Paris i jej dom.Matka dwójki dzieci pokazała mieszkanie. Teraz odpiera atak

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Wielu rodziców decyduje się na zamontowanie niań elektronicznych, które nagrywają, co dzieje się w pokojach dzieci. Zdarza się jednak, że gadżet, który w założeniu ma służyć bezpieczeństwu, sprawia także inne funkcje. Na TikToku opublikowano nagranie właśnie z pokoju dziecięcego. Widać na nim chłopca, który siedzi na dywanie i układa klocki oraz dziewczynkę huśtającą się na ramie łóżka. W pewnym momencie starsza siostra zaczęła bardzo głośno krzyczeć, aby wezwać mamę. Dźwięk ten był tak irytujący dla chłopca, że chociaż do niedawna nie potrafił chodzić, był zdeterminowany, aby uciec z pokoju.

Krzyczała tak głośno, że dziecko zaczęło stawiać swoje pierwsze kroki, byle tylko uciec. Ten wrzask obudziłby zmarłych

- opisano nagranie.

Faktycznie, w pewnym momencie chłopczyk wstał i zaczął stawiać pierwsze kroki, byleby tylko dojść do drzwi i uciec od hałasu. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od internautów zaskoczonych determinacją malca.

Tak bardzo przestraszył się tego krzyku, że w sekundę nauczył się chodzić
To nie był pierwszy krok, ale raczej pierwszy bieg!
Krzyczała tak głośno, że malec musiał pominąć podstawy chodzenia i zacząć biec
Przezabawne. Tak bardzo chciał się wydostać

- pisali.

Emerytura za urodzenie dzieciPolki dostaną pieniądze za urodzenie dzieci. Są jednak pewne warunki

Więcej o: