Urodziła dziecko męża 14 miesięcy po jego śmierci. Już myśli o kolejnym

Gdy jej mąż zmarł nagle na atak serca, kobieta postanowiła, że mimo wszystko postara się spełnić jego marzenie o dziecku. Dysponowała dwoma zarodkami powstałymi z jego nasienia i jej komórki jajowej, bo para szykowała się do in vitro.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Sarah Schellenberger z Oklahomy i jej mąż Scott marzyli o dziecku. Starali się o nie przez wiele lat, bezskutecznie. W końcu zdecydowali się na zapłodnienie metodą in vitro.

Mój mąż i ja walczyliśmy o zajście w ciążę i bardziej niż czegokolwiek pragnęliśmy mieć rodzinę

- powiedziała Sarah w wypowiedzi dla The Sun. Niestety Scott zmarł na zawał serca w lutym 2020 roku. 

 

Para jest razem od czerwca 2020 roku.Ma dziewięciu synów i znów jest w ciąży. "miałam nadzieję na dziewczynkę"

Kobieta podjęła ważną decyzję

Sarah była zrozpaczoną śmiercią ukochanego męża, ale postanowiła iść naprzód. Przed śmiercią Scotta para rozpoczęła procedurę zapłodnienia in vitro, w efekcie której dysponowała dwoma zamrożonymi zarodkami. Sarah postanowiła wykorzystać jeden z nich, żeby sprowadzić na świat dziecko, o którym marzył jej mąż. Udało się. 14 miesięcy po śmierci męża, kobieta urodziła jego dziecko, chłopczyka, któremu dała na imię Hayes. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

14 miesięcy po śmierci męża urodził się jego syn

Mały Hayes jest oczkiem w głowie swojej mamy. Sarah często powtarza, że jest jego żywą częścią. 

W naszych oczach nasze embriony są naszymi dziećmi i uważam, że słuszne było zrobienie wszystkiego, co w mojej mocy, żeby sprowadzić je na świat

- powiedziała The Sun. Kobieta dysponuje jeszcze jednym zarodkiem i ma zamiar go wykorzystać, żeby zapewnić Hayesowi rodzeństwo. 

 
Mam ogromną nadzieję i modlę się, aby i ten transfer się powiódł i zapewnił nam drugie dziecko

- wyznała. Kobieta jest aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie pokazuje jak wygląda życie samotnej mamy z małym chłopcem. 

Mama i synMówiła, że nigdy nie kupi smyczy dla dziecka. Została mamą i szybko zmieniła zdanie

Więcej o: