Trzylatek powiedział mamie, co robił brat, gdy nie patrzyła. Chcąc sprawdzić szczerość syna zamontowała kamerę

Trzylatek dzieli pokój z rodzeństwem. Pewnego dnia wyznał mamie, że gdy nie patrzy, starszy brat go bije. Aby zweryfikować słowa syna, kobieta zamontowała kamerę w ich sypialni. Prawda ją zaskoczyła.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym różnych filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą układów tanecznych autorstwa nastolatek i celebrytów, można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje poradników i tutoriali, relacji z podróży i wydarzeń medialnych, uroczych filmików ze zwierzętami w roli głównej oraz materiałów autorstwa rodziców.

Wyznał mnie, co robił brat, gdy nie patrzyła

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Ksiądz i dzieckoMały chłopiec podszedł do ołtarza podczas mszy. Gest kapłana zaskakuje

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Mama ośmiorga dzieci prowadzi profil na TikToku @deepsea_diamond, na którym dzieli się ze swoimi obserwatorami doświadczeniami związanymi z opieką nad liczną gromadką. Zadecydowała, że jej sześcioletni syn będzie spał w jednym pokoju z trzyletnim braciszkiem. Pewnego dnia trzylatek wyznał mamie, że gdy nie patrzy, starszy brat go bije. Kobieta wstrzymała się z przedwczesnym osądem i postanowiła zweryfikować jego szczerość. W tym celu w sypialni chłopców zamontowała kamerę, a nagranie opublikowała na TikToku.

Okazało się, że słowa trzylatka wcale nie były zgodne z prawdą. Na nagraniu widać jak jego starszy brat leżał spokojnie na plecach, podczas gdy młodszy nagle zaczął mocno okładać rękami. Sześciolatek zasłaniał się, ale mu nie oddał.

Żadne dziecko nie ucierpiało podczas nagrywania 

- opisała filmik.

Nagranie obejrzano ponad 80 tys. razy i pojawiło się pod nim wiele komentarzy. Niektórzy rodzice przyznali, że mają podobne problemy ze swoimi dziećmi.

Wygląda na to, że to on jest sprawcą wszystkich problemów
Donosi na brata, po czym sam terroryzuje go w pokoju. Małe dzieci są zabawne
Dziecięce kłótnie i mini walki są elementem dorastania
Mój bratanek jest identyczny!
Córka raz powiedziała, że chłopiec ze szkoły ją kopnął. Biegła po korytarzu płacząc. Wyobraźcie sobie, jak było mi wstyd, gdy odkryłam, że to ona go kopnęła
Prędzej to sam się uderza, trafiając w ramy łóżka

- pisali.

Dziewczynka poparzyła się dezodorantem.Mama ostrzega przed niebezpiecznym trendem na TikToku. "10 sekund głupoty"

Więcej o: