Magdalena Lamparska jest w ciąży. Długo ukrywała swój stan. "Nie zawsze jest łaskawy"

Magdalena Lamparska ogłosiła na Instagramie, że jest w ciąży. Gwiazda zamieściła w sieci fotografie z profesjonalnej sesji zdjęciowej. - W radości czekamy na spotkanie - podkreśliła aktorka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży

Magdalena Lamparska jest w ciąży. "Głowa pełna zmartwień i nadziei"

Magdalena Lamparska podzieliła się z fanami radosną nowiną i zdradziła, że już niebawem powita na świecie drugie dziecko. Aktorka z dumą zaprezentowała ciążowe krągłości, pozując w obcisłej kreacji. Na kolejnej fotografii widać także partnera gwiazdy. Lamparska jest już w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami:

Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie.

Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. Padło na loki. 'Jestem gotowa' Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. "Jestem gotowa"

Lamparska przyznała, że ciąża nie jest dla niej zbyt łaskawa pod wieloma względami. Chodzi o jej stan emocjonalny, jak i fizyczny. 

Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje drogie panie? Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie

- zdradziła aktorka. Wielu z internautów z pewnością zadaje sobie pytanie, jakiej płci jest dziecko i czy zostało wybrane już konkretne imię dla pociechy. Te informacje nie zostały jeszcze ujawnione. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji i oficjalny komunikat ze strony samej Magdaleny i jej męża.

 

Fanka: Ta ciąża ci służy

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i gratulacji, do których przyłącza się także cała redakcja eDziecko.pl. Internauci zapewnili aktorkę, że ciąża zdecydowanie jej służy. 

Pięknie wyglądasz!
Ta ciąża ci służy.
Cudowne zdjęcia. Jaka magia

- czytamy w komentarzach. Słowa gratulacji przekazali także koledzy i koleżanki z branży show-biznesu tacy jak: Mikołaj Roznerski, Blanka Lipińska, Joanna Koroniewska, Edyta Zając, Olga Kalicka, Maciej Dowbor, Joanna Opozda, Anna Sieklucka, Anna Wendzikowska czy prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna. 

Anja Rubik otwiera się o macierzyństwie. 'Obserwuję, co się dzieje z naszą planetą' Anja Rubik chce zostać mamą? Zdradziła, co wpłynęło na jej podejście do macierzyństwa

Więcej o: