Lara Gessler planuje poród domowy? Zdradziła, jak chce rodzić. "Taki jest plan"

Lara Gessler jest na finiszu ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Córka Magdy Gessler zdradziła, jak chciałaby urodzić swoje drugie dziecko i opowiedziała o porodzie domowym. - Każdy powinien rodzić tak, jak ma ochotę i jak czuje się najbardziej komfortowo - podkreśliła gwiazda.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Lara Gessler o porodzie: Każdy powinien rodzić tak, jak ma ochotę i jak czuje się najbardziej komfortowo

Lara Gessler przygotowuje się na przyjście na świat swojego drugiego dziecka. Ciężarna chętnie wchodzi z fanami w interakcję i opowiada im, jak czuje się w stanie błogosławionym. Coraz częściej przygotowuje dla internautów popularne Q&A. Obserwatorzy stale pytają ją o wątki związane z macierzyństwem. Ostatnio opowiedziała o tym, jak się czuła na początku ciąży. Teraz córka Magdy Gessler zdradziła, jak chciałaby rodzić. 

Taki jest plan. Na razie wszystko idzie dobrze, więc mam nadzieje, że nie będzie problemu z takim samym porodem - naturalnym, bez znieczulenia. Mam dużo mniej czasu na przygotowanie się do tego psychicznie. Mam nadzieje, to zmienić w najbliższym czasie i wykroić trochę przestrzeni na mój dobrostan psycho-fizyczny. Każdy powinien rodzić tak, jak ma ochotę i jak czuje się najbardziej komfortowo

- przyznała Lara. 

Lara Gessler planuje poród domowy? Zdradziła, jak chce rodzićLara Gessler planuje poród domowy? Zdradziła, jak chce rodzić Instagram, screen: @lara_gessler

Nieco później padło również pytanie o to, czy celebrytka rozważa poród domowy. Lara przyznała, że lubi komfort tego, że przebywa w szpitalu i w razie komplikacji, w każdej chwili zostanie udzielone jej pomoc i wsparcie.

Dom narodzin to dla mnie idealna hybryda. Mam dowolność jeśli chodzi o to, w jakiej pozycji rodzę, jestem z położną, a w razie czego cały szpital jest za ścianą. Nie chce mieć z tyłu głowy, że w nagłym wypadku gdzieś mnie będą wieźli. Zwykle tam, gdzie cię przyjmą, a nie tam, gdzie byś chciała

- przyznała córka Magdy Gessler. Przypomnijmy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia o standardach opieki okołoporodowej, poród może odbyć się w domu. Musi być to jednak rozwiązanie ciąży przebiegającej bez żadnych kompilacji. Należy też spełnić wiele warunków. Pierwszym z nich jest znalezienie położnej. Nieco później trzeba zwrócić uwagę także na to, czy ciąża jest niskiego ryzyka, czy to wcześniejsza świadoma decyzja matki, że chce rodzić w domu, a także zadbać o asystę dla dobrze przygotowanej położnej i w razie potrzeby mieć zapewniony szybki transport do szpitala położniczego.

Kiedy jechać do szpitala?Kiedy jechać do szpitala? Poród zaczyna się od dwóch sygnałów

Lara Gessler zdradziła płeć dziecka. "Chciałam tego całe życie"

Lara Gessler zdecydowała się poinformować fanów, kto już niedługo dołączy do rodziny. Celebrytka zamieściła na Instagramie zdjęcia z plaży w Sopocie i przy okazji zdradziła, że wkrótce urodzi synka.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna

- napisała.

 

Jan i Lenka KlimentJan Kliment zostanie ojcem. "Wytrzymaliśmy wszystkie pytania"

Wielu z internautów z pewnością zadaje sobie pytanie, czy córka Magdy Gessler ma już wybrane imię dla chłopca. Ta informacja nie została ujawniona. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji i oficjalny komunikat ze strony samej Lary i jej męża.

Więcej o: