Co kupić na Dzień Ojca? Ciekawe i niedrogie prezenty dla taty. Pomysłowe na podarki [LISTA]

Prezenty na Dzień Taty to ważna sprawa, a przecież każde dziecko chce czymś zaskoczyć rodziciela w jego święto. Co można kupić lub zrobić na Dzień Ojca? Jest wiele propozycji - od klasycznych, jak krawat i laurka, po bardziej wymyślne. Oto nasze propozycje na Dzień Taty.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Spędź Dzień Ojca z dzieckiem na pikniku, ale najpierw... przygotujcie razem piękny kosz na smakołyki

Dzień Ojca wypada zawsze 23 czerwca (w 2022 roku to czwartek). To ważny dzień dla wszystkich ojców, a dzieci starają się zaskoczyć ich upominkami. Co można podarować tacie z okazji jego święta? Mamy kilka ciekawych pomysłów na tę okazję. Sprawdźcie nasze propozycje, na pewno coś się wam spodoba.

Prezenty na Dzień Taty 2022. Laurka na Dzień Ojca to klasyka wśród prezentów

Najbardziej znany prezent na Dzień Ojca to oczywiście laurka. Jest robiona ręcznie  przez młodsze dzieci. Ale i starsze mogą się popisać, robiąc ją w postaci np. origami. W internecie jest też wiele stron z gotowymi wzorami do wydruku, z których można skorzystać.

Co zrobić na Dzień Ojca 2022? Krawaty do druku to ciekawa odmiana tradycyjnych laurek

Ciekawym pomysłem na własnoręczny prezent są krawaty do druku. Co to takiego? Gotowe szablony laurek - krawatów do wydrukowania i kolorowania. Można je też ozdobić np. taśmą washi czy dowolnymi, innymi ozdobami. Niektóre mają też miejsce do wpisania np. życzeń. 

Prezenty na Dzień Taty 2022. Czekoladki, herbata i kawa to podstawa prezentowa

Do klasyki prezentowej należą czekoladki i bombonierki. Można je kupić w wielu różnych kształtach, np. narzędzi. Dobrym pomysłem jest też kubek (ceramiczny lub samochodowy) i do tego dobra kawa bądź herbata. 

Prezenty na dzień Taty 2022. Pomysły papiernicze nie tylko dla taty pracującego w biurze

Dobrym rozwiązaniem jest też książka z kategorii lubianej przez tatę, np. kryminał, science-fiction czy horror. Można też skusić się na podręcznik do nauki, np. języka czy obsługi komputera, zwłaszcza dla seniorów. Oprócz tego, warto się skusić na elegancki długopis (pióro) i notes. Taki zestaw na pewno się przyda w pracy biurowej i nie tylko.

Co kupić (zrobić) na Dzień Ojca 2022? Te przedmioty można zrobić też samemu, zamiast kupować

Poduszki z imienną dedykacją oraz breloczki można zrobić samemu na wiele sposobów. Są też dostępne w sklepach, ale kupione nie będą już tak oryginalne, jak te własnoręcznie wykonane. Samodzielnie można też zrobić napis bądź wzór na koszulce bądź fartuchu dla miłośników gotowania.

Prezenty na dzień Ojca 2022. Propozycje dla miłośników urody i pielęgnacji 

Kosmetyki to również prezentowa tradycja, ale co powiecie na zestaw do pielęgnacji brody i zarostu? Dostępne są zarówno gotowe zestawy, jak i pojedyncze produkty. Dobrym pomysłem jest również komplet do pielęgnacji włosów czy skóry. To ciekawa alternatywa dla perfum i wód kolońskich.

Więcej o:
Copyright © Agora SA