Jan Kliment zostanie ojcem. "Wytrzymaliśmy wszystkie pytania"

Jan Kliment i Lenka Klimentova jeszcze w tym roku zostaną świeżo upieczonymi rodzicami. Para zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z poruszającym opisem. Tancerz zdradził, że często otrzymywali niewygodne pytania dotyczące dziecka. Teraz w końcu spełniło się ich marzenie. - Wytrzymaliśmy wszystkie pytania - podkreśla Kliment.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zarabia na Instagramie dzięki córce?

Jan Kliment z żoną spodziewają się dziecka. "Jesteśmy przeszczęśliwi. Dla nas to cudowny czas"

Jan Kliment podzielił się z fanami radosną nowiną o tym, że już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszli rodzice zamieścili na Instagramie zdjęcie, na którym szczęśliwi trzymają fotografię z USG. Przy okazji tancerz opublikował wpis, w którym przyznał, że przed długi czas dostawał wraz z partnerką niewygodne pytania dotyczące rodzicielstwa. Najbliżsi pytali, kiedy dzieci i dlaczego nie decyduje się na nie po tylu latach wspólnego życia:

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu "A kiedy dziecko?", "czy wy nie chcecie dzieci?", "dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?", "wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie", "macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?" I tak dalej i dalej… Przez kilka lat.

Przyszły ojciec przyznał, że nie zawsze wszystko wychodzi po ich myśli, jednak teraz jest szczęśliwy, że może przekazać światu, że niedługo zostanie świeżo upieczonym ojcem:

Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się I w tym roku zostaniemy rodzicami! Jesteśmy przeszczęśliwi. Dla nas to cudowny czas, nasz czas.

Kliment poprosił obserwatorów o wsparcie i trzymacie kciuki za szczęśliwe rozwiązanie swojej ukochanej:

Prosimy tylko żebyście trzymaliście za nas kciuki, byśmy byli zdrowi, bo gratulacje dopiero, jak się urodzi.
 

Internautka: Współczuję tych wszystkich pytań. To nie powinna być niczyja sprawa jak tylko wasza

Fani przekazali mnóstwo ciepłych słów i pogratulowali stanu błogosławionego. Internauci bardzo się ucieszyli i przyznali, że Janek i Lenka z pewnością będą świetnymi rodzicami. Niektórzy zapewnili, że najpiękniejsza przygoda dopiero przed nimi.

Piękna informacja! Trzymamy kciuki.
Wspaniała wiadomość. Będziecie super rodzicami. Powodzenia kochani.
Wszystkiego pięknego. Będziecie cudownymi rodzicami! 
Pogratuluję jak dzidziuś się urodzi. Cieszcie się tym wyjątkowym czasem.
Ale fajnie! Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało

- czytamy w komentarzach. Jedna z fanek odniosła się do wpisu tancerza dotyczącego niewygodnych pytań dotyczących starań o dziecko:

Będzie pięknie! Współczuję tych wszystkich pytań. To nie powinna być niczyja sprawa jak tylko wasza. Ludzie, którzy je zadają, często nie zdają sobie sprawę, że mogą sprawić komuś przykrość!

Swoje gratulacje przekazały również koleżanki i koledzy z branży show-biznesu tacy jak: Olga Kalicka, Justyna Żyła, Rafał Maserak, Jakub Kucner, Hanna Żudziewicz, Janja Lesar, Sylwia Szostak czy polska lekkoatletka Justyna Święty-Ersetic. Cała redakcja eDziecko.pl również dołącza do gratulacji! 

Jan Kliment i Lenak Klimentova zostaną rodzicamiJan Kliment i Lenak Klimentova zostaną rodzicami Fot. Instagram/lenkakliment

Więcej o: