Niezwykła 23-latka: Jestem matką dla 34 dzieci, czekam na kolejne

Jeśli siła jest kobietą, to nosi jej imię. Ta młoda kobieta ma tylko 23 lata i stworzyła dom dla 34 dzieci oraz ich nastoletnich matek. Każdego dnia ciężko pracuje, by zapewnić im jak najlepsze warunki i edukację.

Ta kobieta ma prawdziwą moc. 23-letnia Tusayiwe Mkhondya prowadzi dom dla sierot, nastoletnich mam i bezdomnych dzieci w Malawi, we wschodniej Afryce.

Od bezdomnej matki do siłaczki

Tusayiwe sama została bezdomną samotną mamą w wieku 18 lat, ale wkrótce potem otworzyła swoją organizację You Are Not Alone (Yana). Jej celem jest pomóc takim kobietom, jak ona i ich dzieciom. Obecnie tworzy dom dla 34 dzieci w wieku od pięciu miesięcy do szesnastu lat.

O swoich podopiecznych dzielna kobieta mówi tak:

Nie wszystkie dzieci są sierotami. Niektóre są sierotami, niektóre mają tylko jednego rodzica, niektóre mają oboje rodziców, ale zostali porzuceni przez nich porzuceni

Deklaruje, że jej głównym celem jest zaopiekowanie się godne dziećmi i ich młodymi matkami, ale również edukacja, wsparcie, wzmocnienie ich umiejętności życiowych w każdym tego słowa znaczeniu.

Moja codzienna rutyna

Tusayiwe wstaje codziennie o 4 rano, po tym jak w nocy kilkanaście razy wybudza się, by nakarmić najmniejsze dzieci. Rano szykuje starszym dzieciom śniadanie.

Obserwatorzy nie kryją podziwu dla niezwykle ciężkiej pracy, jaką wykonuje młoda kobieta z misją:

Jesteś niesamowita
Jeśli istnieją kobiety o nadprzyrodzonych mocach, to oto jest jedna z nich
Wow, pracujesz tak ciężko!

Tusayiwe publikuje regularnie nagrania na platformie TikTok, w ten sposób zwiększa zasięgi swojej działalności i ma większą szansę na uzyskanie darczyńców do swojej fundacji. W nagraniach pisze wprost:

Tak, jestem matką dla 34 dzieci, a mam tylko 23 lata. Czekam na kolejne

Pod tym linkiem możecie Państwo wesprzeć fundację i pracę tej niezwykle silnej kobiety: gofundme.com

Więcej o: