"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zdradzili imię dziecka. "Międzynarodowe"

Marta Paszkin i Paweł Bodziany w miniony weekend powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dumni rodzice zdradzili imię pociechy. Ma ono wyjątkowe znaczenie i nawiązuje do Biblii. Mówi się, że to symbol "ludzi" i ziemi".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to uczestnicy 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Para od początku zdobyła sympatię widzów. Ich związek rozpoczął się na wielkim ekranie, a więc nic dziwnego, że setki fanów wciąż śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych. Niedawno para zdradziła, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Teraz pociecha jest już na świecie.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin urodziła. "Najpiękniejszy moment w życiu"

Paweł Bodzianny pochwalił się za pomocą mediów społecznościowych radosną nowiną o narodzinach syna. Dumna tata pokazał uroczą fotografię, na której pozuje, trzymając w ramionach ukochanego syna. Przypomnijmy, że płeć dziecka znaliśmy już nieco wcześniej. Pod koniec lutego para zdradziła nawet, że planują nadać dziecku "krótkie i międzynarodowe imię". Teraz już wiadomo, jak Marta i Paweł nazwali swoje ukochane dziecko:

Najpiękniejszy moment w życiu! Jak opadną emocje, to napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowy

- napisał dumny tata. 

 

"Rodzinka rolnikowa się powiększyła"

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i gratulacji, do których przyłącza się także cała redakcja eDziecko.pl.

Adasiu rośnij zdrowy! Gratulacje! Od teraz wasza wspólna przygoda zaczyna się na nowo.
Cudowna wiadomość. Ogromne gratulacje dla dzielnej mamusi.
Gratulacje! Rodzinka rolnikowa się powiększyła!

- czytamy w komentarzach. Słowa otuchy przekazały także gwiazdy takie jak Ida Nowakowska czy prowadząca program "Rolnik szuka żony" Marta Manowska. 

Agnieszka Kaczorowska Kaczorowska mówi, czemu nie pokazuje twarzy dzieci. Fanka: "Każdy zna je z reklam"

Znaczenie imienia Adam

Imię Adam jest pochodzenia hebrajskiego i symbolizuje ludzi i ziemię. Najczęściej przyjęte jest znaczenie biblijne, które głosi, że Adam to pierwszy człowiek stworzony przez Boga i wraz z Ewą dał początek rodzajowi ludzkiemu. Adam ma silny charakter, jest słowny, zdyscyplinowany i można na nim polegać, jak na Zawiszy. Wie, czego chce, jest w stanie ciężko pracować, by osiągnąć cel i ma niezwykłe zdolności przywódcze. 

Jakub - imię dla chłopca siedem lat temu było na podium, Teraz? Spadło na miejsce piąte To imię dla chłopca siedem lat temu było na podium. Spadło na piąte

Więcej o: