Trafiła do szpitala z powodu wzdęć. Okazało się, że jest w szóstym miesiącu ciąży

Abby Pollock opublikowała na TikToku nagranie, na którym wsiada do samochodu i wybiera się do szpitala. Zażartowała, że jest tak wzdęta, jakby była w ciąży. Okazało się, że miała racje. W tamtym momencie była już w szóstym miesiącu.

Więcej historii mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Chociaż większości z nas trudno to sobie wyobrazić, zdarza się, że kobiety nie wiedzą o tym, że są w ciąży. Abby Pollock trafiła do szpitala, zaniepokojona utrzymującym się wzdęciem. Dopiero na USG w szpitalu okazało się, że kobieta jest w ciąży. Dopóki nie urósł jej brzuch, nie miała żadnych objawów, które mogłyby na to wskazywać.

Zobacz wideo W jakim celu ma powstać rejestr ciąż? Pytamy Hannę Gill-Piątek

Okazało się, że jest w ciąży

W nagraniu na swoim profilu na YouTube Abby zdradziła, że ma zespół jelita drażliwego. Choroba ta charakteryzuje się powtarzającymi się epizodami bólu, skurczami w jelitach, częstymi wzdęciami i gazami, a także zaparciami i biegunkami.

Mam problemy z brzuchem. Przez ostatni rok objawy były łagodniejsze, aż kilka tygodni temu zacząłem odczuwać dość ciężkie wzdęcia

- powiedziała.

Na początku to zignorowała, ale wzdęcia przekształciły się wkrótce w zaparcia. 

Przekształciło się to w tępy ból brzucha, a po kilku kolejnych dniach niemożności pójścia do łazienki ostry ból brzucha i miednicy, kiedy próbowałam chodzić

- relacjonowała. Z tego powodu trafiła do lekarza, a tam okazało się, że jest w ciąży. I to w szóstym miesiącu.

Lekarz był w takim samym szoku, jak ja

- podkreśliła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.