Urodziła pierwsze dziecko, gdy miała 15 lat. W wieku 19 lat ma już trójkę. "Jestem dobrą mamą"

Angie urodziła swoje pierwsze dziecko, kiedy miała zaledwie 15 lat. Jej kolejna pociecha przyszła na świat chwilę później, a teraz w wieku 19 lat powitała na świecie trzecie dziecko. Prowadzi kanał na YouTube, w którym opowiada o życiu nastoletniej mamy.

Więcej historii mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Angie i Jordan są w sobie zakochani od początku liceum. Cztery miesiące po pierwszej randce, dziewczyna zaszła w nieplanowaną ciążę i wkrótce zdecydowali, że wezmą ślub.  Jordan miał wówczas 18 lat, Angie 15. Kiedy Angie skończyła 17 lat, okazało się, że znów jest w ciąży. Trzecie dziecko urodziła po skończeniu 19 lat. Nastolatka przyznała, że pomimo tego, że ma troje dzieci, udało jej się kontynuować naukę i ukończyć liceum. W sesji pytań i odpowiedzi opowiedziała o swoim życiu.

Zobacz wideo "Polski Ład a ciąża. Czy stracę pieniądze?" [Q&A]

"Jestem dobrą mamą"

Chociaż pierwsza ciąża była dla Angie szokiem, druga i kolejna sprawiły jej dużo przyjemności. Nieocenionym wsparciem okazała się też mama nastolatki, która za każdym razem pomagała jej w czasie połogu. Jedna z obserwatorek zapytała młodą mamę, jak radzi sobie z hejtem w sieci. Angie wyznała, że jej nagrania ogląda około 4 mln osób. Stara się nie brać komentarzy na poważnie.

Nie biorę tego do siebie, bo oceniają mnie na podstawie 15-sekundowych nagrań. Nie wiedzą, co dzieje się w moim życiu. Zawsze znajdzie się ktoś, komu nie spodoba się to, co robię

- podkreśliła. Dodała także, że denerwuje się, kiedy słyszy: "Jakim cudem 15-latka zaszła w ciążę?". Najważniejsze jest dla niej to, że jest dobrą mamą.

 

Chociaż cieszy się z dużej rodziny, nie planuje na razie więcej dzieci. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości rozważy adopcję. W komentarzach pod nagraniem posypały się słowa uznania. Internauci gratulowali nastolatce, że skończyła naukę i tak dojrzale podchodzi do macierzyństwa. Niektóre mamy podzieliły się swoimi historiami.

Jesteś wspaniałą mamą
Miałam troje nieplanowanych dzieci. Teraz mam 45 lat i mają 22, 24 i 26 lat. Pierwsze lata młodego macierzyństwa były trudne i mieszkaliśmy z dala od rodziny, ale teraz cieszy mnie to, że kiedy wciąż jesteśmy młodzi, nasze dzieci wyfrunęły już z gniazda

- pisały.

Rodzice zabierają dzieci na grilla i nie myślą o konsekwencjachRodzice zabierają dzieci na grilla i nie myślą o konsekwencjach. "Dorwał się do kaszanki "

Więcej o: