Małgorzata Rozenek chwali się wydajnością w ciągu dnia. Wielodzietna matka poprosiła ją o coś

Małgorzata Rozenek zdradziła, jak wygląda jej szczegółowy plan dnia. Z relacji wynika, że zaczyna dzień już o 5 rano i wszystko ma wyliczone co do minuty. Rozenek przyznaje, że dużo czasu poświęca na rozmowę z dziećmi. Fanki dziwią się, jak można tak funkcjonować. - Podziwiam i od razu pytam jak tak rozciągnąć dobę - pyta jedna z internautek na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Małgorzata Rozenek tuż po urodzeniu Henia ogłosiła na Instagramie, że planuje powrót do formy sprzed ciąży. Celebrytka oprócz zdrowej diety i treningów, korzystała także z zabiegów w salonach medycyny estetycznej. Żona Radosława Majdana wzięła także udział w autorskim programie "Rozenek cudnie chudnie" emitowanym na antenie TVN Style, gdzie przeszła niebywałą metamorfozę. Fanki zastanawiają się, jak udaje jej się połączyć wychowanie dzieci z obowiązkami zawodowymi i ciągłymi treningami.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan przelewa siódme poty w studiu Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek ma zaplanowany dzień co do minuty. "Chodzę szybciej, niż inni, a szczerze to prawie biegam"

Małgorzata Rozenek mimo licznych obowiązków związanych z wychowaniem dzieci i wielu projektach zawodowych, ma czas także na swoje pasje. Mama Henia nie rezygnuje z aktywności fizycznej i ćwiczy nawet w domowym zaciszu. Rozenek co raz wrzuca relacje z treningów, a internauci dziwią się, jak celebrytka znajduje na wszystko czas. Niektórzy pytają, jak udaje się jej rozciągnąć dobę, bo oni jeszcze tego nie odkryli. 

Szkoda, że większość nas matek nie ma czasu na chodzenie na siłownię codziennie, a tym bardziej nie stać nas na takie stroje sportowe. Mamy mogą wpaść w depresje!
Z kolei ja przestałam się oszukiwać i nauczyłam się przyznać przed sobą, że po prostu mi się nie chce.
Podziwiam i od razu pytam jak tak rozciągnąć dobę?
Podziwiam samodyscyplinę!

- czytamy w komentarzach. Rozenek postanowiła więc opisać swój plan dnia i tym samym udowodnić, że jak się chce, to można znaleźć czas na wszystko:

Wstaje o 5, żeby zdążyć z treningiem. Dzidziuś wstaje o 7. Do 9 czasem mam jeszcze czas, a później do pracy. Jedzenie biorę w pudełkach i Radzio tez. Bardzo dużo rozmawiam z dziećmi, nie tylko na żywo, ale i na bieżąco przez telefon. Jak wracam po pracy, to jestem tylko dla dzieci. Kąpie Henia i kładę spać. Od 21 do 22 jeszcze ogarniam maile i odpowiedzi na komentarze, a później padam. Nie prowadzę samochodu, żeby zyskać czas podczas przemieszczania się na sprawy związane z pracą. Rozmowy, maile i praca koncepcyjna. Chodzę szybciej, niż inni, a szczerze to prawie biegam. Ciągle staram się robić kilka rzeczy na raz, ale nie każdy musi tak żyć w pędzie. Ja lubię

- relacjonuje Rozenek. W obronie celebrytki stanęła także inna mama, która podzieliła się własnymi doświadczeniami. Zapewniła, że jest wielodzietną matką i świetnie radzi sobie z organizacją dnia tak, aby mieć czas na wszystko:

Jestem mamą trójki dzieci. Pracuje cały etat, partner zresztą też. Bliźniaki mają przedszkole tylko trzy godziny dziennie. Ja ćwiczę na siłowni i jak każdy mam obowiązki domowe. Dodam, że nie mieszkam w Polsce i nie mamy pomocy ze strony dziadków. To się nazywa organizacja!

Małgorzata Rozenek wychowuje dzieci i ma czas na trening. Fanka: Jak tak rozciągnąć dobę?Małgorzata Rozenek wychowuje dzieci i ma czas na trening. Fanka: Jak tak rozciągnąć dobę? Instagram, screen: @m_rozenek

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska dementuje plotki o płci dziecka. Szuka właśnie imienia

Więcej o: