Pokazał jak psy zareagowały na noworodka. Jeden z nich zrobił coś niezwykłego. "To piękne"

Rodzice małej dziewczynki pokazali nagranie z pierwszego spotkania córeczki z dwoma domowymi pupilami. Reakcja psów na noworodka rozczula, a gest akceptacji i miłości, jaki wykonał jeden z nich wzrusza do łez.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Winston i Doug to psy rasy golden retriever. Niedawno miały okazję poznać nowego członka swojej rodziny - maleńką dziewczynkę, którą pupile pokochały od pierwszej chwili. 

Na zdjęciu: Doula na nagraniach TikTok.Pokazuje, jak wyglądają porody. "Żałuję, że nie wiedziałam tego wcześniej"

Pokazali, jak psy powitały ich dziecko

Wszystko zostało uwiecznione i udostępnione na TikToku na koncie winstonthegoodboygolden. Tata dziewczynki przyniósł maleństwo do domu i pokazał je swoim psiakom. Wszystko filmowała wzruszona mama dziecka. Winston i Doug najpierw dokładnie obwąchali noworodka, a potem dali wyraz swojej radości z powitania nowego członka rodziny i polizali go. Dziewczynka, spoczywając bezpiecznie na rękach taty nie zdawała sobie oczywiście z niczego sprawy.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internauci wzruszeni do łez

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy wzruszonych internautów. Pisali: 

To naprawdę piękne, że były tak gościnne i szczęśliwe, że poznały nowego członka rodziny
Będą jej bronić
Są takie delikatne
Płaczę

Użytkowników TikToka najbardziej jednak rozbroiło to, co jeden z psów zrobił chwilę później. Przyniósł dziecku swoją ulubioną zabawkę w kształcie pączka. 

To niesamowite! Przyniósł jej zabawkę
Psy przynoszą swoją ulubioną zabawkę ludziom, których kochają
To jest miłość
To wspaniałe, że poszedł po prezent dla niej

- komentowali. Na koncie pojawiło się więcej nagrań z tą uroczą trójką. Dziewczynka ma dziś już ponad roczek i doskonale czuje się w towarzystwie swoich "opiekunów", są nierozłączni. 

Pierwsza pomoc (zdjęcie ilustracyjne)Obowiązkowe kursy dla uczniów szkół średnich. Nauczą się pierwszej pomocy

Golden retrievery lubią dzieci

To rasa psów, które doskonale nadaje się do dotrzymywania towarzystwa naszym pociechom. Są to łagodne i bardzo cierpliwe psy. Są towarzyskie i ufne, nie reagują agresją np. na zabieranie jedzenia, czy przypadkowe zbyt mocne "uciśnięcie" w zabawie, co czasem zdarza się małym dzieciom. Niektórzy uważają, jednak że tak bezpośredni kontakt psów z noworodkami, jaki widzieliśmy na udostępnionym nagraniu, może być dla nich niebezpieczny. Starają się ograniczyć kontakt pupila z dzieckiem do czasu, aż chociaż trochę podrośnie. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o: