Przerażona mama pokazała, co znalazła w kubku dziecka. "To wyjaśnia ciągły kaszel"

Kobieta postanowiła podzielić się swoim odkryciem z innymi rodzicami, którzy mogą być tego nieświadomi. Na TikToku zamieściła nagranie, na którym pokazała swoje "znalezisko" i dla porównania - prawidłowo umyty kubeczek.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

W sklepach z artykułami dla niemowląt i dzieci jest dostępna niezliczona ilość modeli kubeczków do picia tzw. niekapków. Jedne są zakończone smoczkiem, inne słomką, jeszcze inne ustnikiem. Niektóre mają specjalne słomki z obciążnikiem, który gwarantuje, że picie będzie "leciało" w każdej pozycji. Są też bidony i butelki filtrujące. Mają wygodne uchwyty i zakrętki. Każdy rodzic jest w stanie znaleźć taki, który doskonale będzie odpowiadał dziecku

Mama pokazała, co znalazła w kubeczku swojej córki

Pewna 31-letnia mama z USA, która na TikToku funkcjonuje jako @danit___ udostępniła niedawno nagranie, na którym pokazała, co znalazła w kubeczku córki podczas mycia go. 

To wyjaśnia jej ciągły, uparcie powracający kaszel

- napisała w opisie do nagrania. Kobieta pokazała rozłożony na części kubeczek niekapek dziewczynki. To popularny model "360", który pozwala na picie z każdej strony. Między elementami kubeczka znajdowało się sporo pleśni. 

Moje dziecko od miesięcy codziennie piło z kubka z pleśnią 

- napisała zrozpaczona. To kubek, z którego dziewczynka korzysta w przedszkolu, pewnego dnia przyniosła go do domu, do odkrycia doszło, gdy mama postanowiła go umyć.

To miesiące starego mleka i pleśni

- dodała.

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Nie miała złych intencji

Kobieta zapewnia, że nie ma pretensji do personelu placówki, ze niedokładnie czyścił kubeczek, nie opublikowała nagrania, żeby komuś zaszkodzić, ale chciała przestrzec rodziców: 

Nie każdy wie, że tego typu kubki mogą być rozkładane w ten sposób

- napisała w komentarzach. Zapewne od tej pory mama dziewczynki będzie przy każdym myciu dokładnie czyściła wszystkie zakamarki kubeczków. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.