"Żona chce nazwać dziecko jak zwierzę". Mężczyzna zawetował imię i się zaczęło

Przyszły ojciec poskarżył się na forum internetowym na pomysł swojej żony. Michelle chce nazwać ich córeczkę imieniem "Koala". Jej partner natychmiast interweniował i podkreślił, że na pewno postawi na swoim.

Więcej z życia rodzin przeczytasz na Gazeta.pl.

Wybór imienia dla dziecka jest często momentem, kiedy partnerzy muszą iść na kompromis. Każdy ma swoje preferencje i wyobrażenia na temat tego, jak będzie zwracać się do pociechy i tylko spotkanie w połowie drogi może przynieść rozejm. Ostatnio przyszły ojciec poskarżył się na forum internetowym, że jego żona chce nadać dziecku zwierzęce imię. Zdradził także, w jaki sposób wybrnął z sytuacji. 

Zobacz wideo Szukasz imienia dla dziecka? Nie popełnij tych błędów

"Koala" to nie jest dobre imię dla dziecka?

Na wstępie przyszły ojciec podkreślił, że nie ma nic przeciwko misiom koala, jednak "Koala" jako imię to dość dziwny wybór w jego ocenie. Obawiał się, że chociaż w dzieciństwie może brzmieć słodko, w przyszłości odbije się to na dorosłej "Koali" i będzie miała trudności w znalezieniu pracy. Ponadto według niego nikt nie traktowałby dziewczynki poważnie. 

Wyobraźcie sobie, że pracowałaby w sklepie i miała plakietkę z napisem Koala. Wszyscy by to widzieli. Żadne z nas nie pochodzi z Australii, ani nigdy tam nie było - tym bardziej wybór jest dla mnie niezrozumiały. Zawetowałem imię i powiedziałem, że możemy nazywać córeczkę Koala, ale zasługuje na to, aby wpisać to do jej aktu urodzenia

- podkreślił. 

:Sad,Young,Girl,Looks,At,Her,Pregnant,Mother,Belly.,SelfishNazwała syna jak bohatera książki. Ludzie mówią, że imię brzmi jak choroba

Żona nie zrozumiała jego wątpliwości i zamknęła się w sypialni. Do tej pory z nim nie rozmawia i poprosiła teściów, żeby namówili go do zmiany decyzji. Internauci całkowicie poparli mężczyznę.

Koale są słodkie, ale to nie jest imię dla dziecka. Prawdopodobnie byłoby wyśmiewane i miałoby trudności w pracy

- napisał jeden z nich.

Zmieniała imię dziecka trzy razyZmieniała imię dziecka trzy razy. "Miałam dziwne przeczucie"

Więcej o: