Ashley Graham ma ważny apel do wszystkich mam. Pokazuje swoje ciało po bliźniaczej ciąży. "Takie właśnie jest"

Ashley Graham, znana modelka plus size, kilka miesięcy temu urodziła bliźnięta. Po ciąży zostało jej kilka dodatkowych kilogramów, ale zaakceptowała ten fakt i postanowiła pomóc zrobić to innym kobietom.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Ashley Graham jest znaną  modelką plus size, propagatorką ruchu body positive. Pojawiła się na okładkach najbardziej prestiżowych pism o modzie (i nie tylko) m.in. "Vogue'a", "Sports Illustrated" i "Glamour". Ashley jest też aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, w których próbuje uświadomić kobietom, że niezależnie od swojego rozmiaru, mogą kochać swoje ciało i doskonale się w nim czuć. To się nie zmieniło, nawet kiedy Ashley Graham została mamą.  

Był pierwszy taniec z rodzicami.Założyli córce koronę i dali jej berło. Tak poszła do pierwszej komunii

Ashley Graham ma troje dzieci

Ashley Graham jest dumną mamą trójki maluszków. Pierwszy syn modelki, Issac, urodził się w 2020 roku. Z kolei 7 stycznia 2022, Ashley urodziła bliźniaków: Malachiego i Romana. Ashley wielokrotnie opowiadała, że nawet ona, chociaż akceptuje swoje pełne kształty, miała pewne problemy: 

Tak trudno jest zaakceptować utratę kontroli nad swoim ciałem, gdy jesteś w ciąży

- przytacza jej słowa portal mother.ly. Na szczęście modelka szybko przyzwyczaiła się do zmian, jakie nastąpiły w jej wyglądzie (chodzi o dodatkowe kilogramy, których nie zrzuciła po ciąży) i pomaga ten stan osiągnąć innym kobietom. W tym celu opublikowała na Instagramie filmik o bardzo pozytywnym przekazie

Ashley Graham walczy o normalizację ciała.Ashley Graham walczy o normalizację ciała. Instagram/ashleygraham/screen

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Ashley Graham ma ważne przesłanie dla wszystkich mam

Nagranie opublikowane na Instagramie Ashley opatrzyła obszernym komentarzem:

Publikuję ten film dla wszystkich mam, które nie wróciły do swojej wagi sprzed ciąży i mogą nigdy nie wrócić oraz dla każdego, komu trzeba przypomnieć, że jego ciało jest piękne w swojej najprawdziwszej formie. To jest moje silne ciało pięć miesięcy po porodzie. Takie właśnie jest. 

Przypomniała, że opublikowała ten filmik "w nadziei na dalszą normalizację wszystkich ciał na każdym etapie życia

Ekspert ostrzega rodziców przed słońcemEkspert ostrzega rodziców przed wystawianiem dzieci na słońce. "Skutki tego możemy zaobserwować po 30 latach"

Więcej o: