Założyli córce koronę i dali jej berło. Tak poszła do pierwszej komunii

Mała Rosie z pewnością nigdy nie zapomni swojego przyjęcia z okazji pierwszej komunii świętej. Rodzice zorganizowali wszystko tak, żeby czuła się jak księżniczka: była suknia niczym kreacja balowa, karoca i tańce.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Pierwsza komunia święta to dla wielu rodzin nie tylko ważne wydarzenie religijne w życiu dziecka, ale też okazja do urządzenia hucznego przyjęcia. Rodzice prześcigają się w pomysłach. Stroją swoje pociechy, zapewniają efektowne pojazdy, którymi podjeżdżają pod kościoły, a po wszystkim zapraszają rodzinę i znajomych na imprezę nierzadko przypominającą wesele.

Mama oddała ukochanego psa córki.Oszukiwała w szkole, więc mama za karę oddała jej psa. "Musi zrozumieć"

Przebrali córkę za księżniczkę

Tak było w przypadku dziewczynki z nagrań, które zostały na TikToku opublikowane na koncie rbcwedding. Dziewczynka miała na sobie obszerną, mieniącą się suknię, która doskonale nadawałaby się na bal lub wystawne wesele. Oprócz tego miała na głowie pieczołowicie upięty kok, a fryzurę wieńczyła efektowna korona. Nie obeszło się oczywiście bez mocnego makijażu, biżuterii i eleganckich rękawiczek. W dłoni dziewczynka dzierżyła berło. Wyglądała jak księżniczka z bajek Disney'a.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Przyjęcie komunijne niczym bal

Rodzice dziewczynki postarali się, żeby jej przyjęcie z okazji przystąpienia do pierwszej komunii było niezapomniane. Dla niej i wszystkich uczestników. Udało się. Sala była udekorowana jak na wesele. Był didżej, pierwszy taniec z rodzicami, sztuczny dym, bańki mydlane. Po części oficjalnej dziewczynka zmieniła suknię na nieco krótszą, żeby wygodnie było jej się bawić do samego końca przyjęcia. Wciaz jednak wyglądała jak księżniczka. 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska dementuje plotki o płci dziecka. Szuka właśnie imienia

Na TikToku pojawiło się kilka filmików z tego wydarzenia. Rodzice musieli wydać majątek, ale widać, że wszyscy doskonale się bawili. I pojawia się pytanie: co Rosie dostała w prezencie z okazji tego wydarzenia. 

Więcej o: