Para młoda stanęła na środku sali i ... Goście czekali z zapartym tchem, co wydarzy się dalej

Ogłoszenie płci dziecka to dla rodziców duże wydarzenie. Niektórzy czekają z tym aż do narodzin, inni już wcześniej informują najbliższych o tym, kto wkrótce pojawi się w rodzinie. Czasem w nietypowy sposób. Jedna z par zrobiła to w czasie swojego wesela.

Więcej historii z wesel przeczytasz na Gazeta.pl.

TikTok jest prawdziwą kopalnią nagrań z wesel, komunii i innych, rodzinnych uroczystości. Niektórzy rodzice szukają tam inspiracji, inni uczą się na błędach. Jedna z par młodych postanowiła podzielić się z użytkownikami aplikacji sposobem, w jaki ogłosiła rodzinie płeć swojego dziecka. Zrobili to w czasie swojego wesela. Innej reakcji gości nie można było się spodziewać. 

Zobacz wideo Karolina Pisarek o ślubie. Goście nie mają wyjścia, muszą się dostosować

Ogłosili płeć dziecka w czasie wesela

Emily Márquez, która publikuje nagrania na TikToku jako _dearemily, niedawno została mamą. Zanim jednak jej synek przyszedł na świat, postanowiła podzielić się z rodziną informacją o jego płci w nietypowy sposób. W czasie własnego wesela wraz z mężem stanęli na środku sali, trzymając w ręku race dymne.

Goście, którzy nie wiedzieli, czego się spodziewać, czekali z zapartym tchem na rozwinięcie się sytuacji. W pewnym para jednocześnie uruchomiła racę i wyleciała z niej niebieska para. Goście natychmiast zaczęli wiwatować.

W komentarzach posypały się gratulacje. Niektórzy internauci nie kryli zdziwienia, że rodzina nie pozwoliła młodym się przytulić, tylko od razu ruszyła do młodego z uściskami.

Słodko, ale serio nienawidzę, kiedy ludzie biegną do rodziców, zanim zdążą się przytulić
Wszyscy kumple pana młodego biegną do niego z gratulacjami, a ona stoi z boku. Mogliście ją od razu odepchnąć
Gratulacje! To samo wydarzyło się u mnie. Ludzie pobiegli najpierw do mojego męża - podczas gdy ja zalewałam się łzami i chciałam go po prostu przytulić

- pisały kobiety. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA