Para młoda stanęła na środku sali i ... Goście czekali z zapartym tchem, co wydarzy się dalej

Ogłoszenie płci dziecka to dla rodziców duże wydarzenie. Niektórzy czekają z tym aż do narodzin, inni już wcześniej informują najbliższych o tym, kto wkrótce pojawi się w rodzinie. Czasem w nietypowy sposób. Jedna z par zrobiła to w czasie swojego wesela.

Więcej historii z wesel przeczytasz na Gazeta.pl.

TikTok jest prawdziwą kopalnią nagrań z wesel, komunii i innych, rodzinnych uroczystości. Niektórzy rodzice szukają tam inspiracji, inni uczą się na błędach. Jedna z par młodych postanowiła podzielić się z użytkownikami aplikacji sposobem, w jaki ogłosiła rodzinie płeć swojego dziecka. Zrobili to w czasie swojego wesela. Innej reakcji gości nie można było się spodziewać. 

Zobacz wideo Karolina Pisarek o ślubie. Goście nie mają wyjścia, muszą się dostosować

Ogłosili płeć dziecka w czasie wesela

Emily Márquez, która publikuje nagrania na TikToku jako _dearemily, niedawno została mamą. Zanim jednak jej synek przyszedł na świat, postanowiła podzielić się z rodziną informacją o jego płci w nietypowy sposób. W czasie własnego wesela wraz z mężem stanęli na środku sali, trzymając w ręku race dymne.

Goście, którzy nie wiedzieli, czego się spodziewać, czekali z zapartym tchem na rozwinięcie się sytuacji. W pewnym para jednocześnie uruchomiła racę i wyleciała z niej niebieska para. Goście natychmiast zaczęli wiwatować.

W komentarzach posypały się gratulacje. Niektórzy internauci nie kryli zdziwienia, że rodzina nie pozwoliła młodym się przytulić, tylko od razu ruszyła do młodego z uściskami.

Bliźniaczki urodziły tego samego dnia. Dzieci ważyły tyle samoBliźniaczki urodziły tego samego dnia. Dzieci ważyły tyle samo

Słodko, ale serio nienawidzę, kiedy ludzie biegną do rodziców, zanim zdążą się przytulić
Wszyscy kumple pana młodego biegną do niego z gratulacjami, a ona stoi z boku. Mogliście ją od razu odepchnąć
Gratulacje! To samo wydarzyło się u mnie. Ludzie pobiegli najpierw do mojego męża - podczas gdy ja zalewałam się łzami i chciałam go po prostu przytulić

- pisały kobiety. 

Maria wymieniła 15 powodów, dla których nie chce mieć dzieci.Wymieniła 15 powodów, dla których nie chce mieć dzieci. Wśród nich obwisłe piersi

Więcej o: