Nagrała męża podczas przewijania dziecka. Internautka: Jakbym widziała mojego

Usiłował przebrać dziecko. Naciągnął koszulkę na nos i ledwie powstrzymywał odruch wymiotny. Jego reakcja podzieliła internautów. "Wstyd. Ja przewijałem i takich akcji nie było" - przyznał inny ojciec.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Choć zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych, można tam znaleźć treści o różnej tematyce. Są to m.in. poradniki i tutoriale, zabawne scenki rodzajowe, relacje z podróży i wydarzeń rodzinnych oraz materiały autorstwa rodziców.

Nagrała męża podczas przewijania dziecka

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Mama bliźniaków wciąż dostaje to samo pytanie. W odpowiedzi nagrała minę dziecka. 'To wywrócenie oczami'Mama bliźniaków wciąż dostaje to samo pytanie. W odpowiedzi nagrała minę dziecka. "To wywrócenie oczami"

Zobacz wideo

Młoda mama prowadzi profil na TikToku @annamcneillsanders, na którym dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi aspektami dotyczącymi opieki nad dzieckiem. Na jednym z nagrań udokumentowała moment, który choć dobrze znany, nie należy do ulubionych przez rodziców. Chodzi o przewijanie dziecka. Tym razem wypadła kolej męża Anny, a ta postanowiła nagrać jego poczynania.

Na filmiku widać mężczyznę stojącego w pokoju dziecięcym obok różowej komody służącej za przewijak. Na poduszce leży dziecko, które jest spokojne i wygląda na zrelaksowane. Tata jest jednak w zupełnie innym nastroju. Nieprzyjemny zapach był dla niego tak uciążliwy, że naciągnął koszulkę na nos, krzywił się i powstrzymywał odruch wymiotny.

Nie było nawet tak źle

- oceniła mama.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od innych rodziców. Wiele osób przyznało, że moment przewijania i dla nich było uciążliwy i również mieli mdłości. Zdaniem niektórych ojców mężczyzna jednak przesadzał.

Wstyd. Ja przewijałem i takich akcji nie było
Najlepsze, że dzidzia się ubawiła 
Mi też się to czasem zdarzyło. Jestem wrażliwy na zapachy, ale musiałem to znieść
Jakbym widziała mojego męża
I to jest ojciec?
Ja tam go rozumiem
Ludzie są tylko ludźmi i czasem faktycznie nie mogą znieść takich zapachów. Moje dziecko ma rak. Zdarzało mi się wymiotować, gdy smród był bardzo silny, ale zdarzają się spokojne dni
Jestem mamą i za każdym razem, gdy przychodziła moja kolej na zmienianie pieluchy, wyglądałam jak ten ojciec

- pisali.

Wszystko nagrywali pasażerowie auta, które zaparkowało obok.Nie mogła uspokoić dziecka na parkingu. Nie wiedziała, że jest nagrywana

Więcej o: