Skrzypaczka grała na weselu. Nagle podeszło do niej dziecko i zapadła cisza. "Większość dorosłych by tego nie zrobiła"

Obecność dzieci na weselu często budzi kontrowersje, jednak na TikToku pojawiają się nagrania z przyjęć z udziałem najmłodszych, które biją rekordy popularności. Ostatnio hitem w sieci jest reakcja małej dziewczynki na występ skrzypaczki. Filmik obejrzało prawie pół miliona osób.

Więcej historii z TikToka znajdziesz na Gazeta.pl.

Wiolonczelistka Melissa Voyias, która prowadzi konto na TikToku pod nickiem @violinbymel, opublikowała nagranie z jednego ze swoich weselnych występów. Ubrana w brzoskwiniową sukienkę zagrała parze młodej swoją ulubioną piosenkę Avicii. Jej występ w tym wyjątkowym anturażu sprawił, że dookoła zgromadzili się weselni goście i wiele osób nie kryło wzruszenia. Wśród nich znalazła się także mała dziewczynka. Nikt nie spodziewał się tego, co zrobi dziecko, gdy muzyka ustanie. 

Zobacz wideo

Skrzypaczka grała na weselu. Nagle podeszło do niej dziecko i zapadła cisza

Najpierw widzimy na filmiku, jak dziewczynka przysłuchuje się muzyce z poważną miną. Można mieć wrażenie, jakby utwór przywołał jej jakieś wspomnienia. W komentarzach wielu internautów zażartowało, że musiała w poprzednim wcieleniu być Avicii. Muzyk zmarł w 2018 roku, czyli cztery lata temu. Właśnie w tym wieku było dziecko. Kiedy skrzypaczka przestała grać, dziewczynka natychmiast do niej podbiegła i wtuliła się w jej nogi. Scena wywołała spore poruszenie. Melissa przyznała, że to była najsłodsza rzecz, jaka wydarzyła się w jej karierze.

Nagranie skomentowało ponad 1000 osób. Wśród wypowiedzi pojawiły się słowa uznania dla dziecka, a także wspomnienia związane z Avicii.

Powiedz jej rodzicom, żeby kupili jej skrzypce. Będzie miała, co opowiadać
Jestem pewna, że ta dziewczynka jest drugim wcieleniem Avicii
Grałaś tylko dla niej, nikt więcej się nie liczył
Muzyka przeniosła ją w inne miejsce

- pisali internauci.

Ma dość ludzi, którzy mówią jej, że jest za młoda na dzieckoMówili jej, że jest za młoda na dziecko. Ostro odpowiedziała. "Mam dość"

Więcej o: