Joanna Moro pokazała zdjęcia z sesji z dwuletnią córką. "Miała swój pierwszy make-up"

Joanna Moro podzieliła się z fanami na Instagramie efektami sesji zdjęciowej z najmłodszym dzieckiem. Aktorka zdradziła, że córeczka czuła się przed obiektywem jak ryba w wodzie. Okazuje się, że dwulatka miała także specjalny make-up. - Ewunia to urodzona modeleczka, kocha ludzi, aparat, przebieranki, zabawy przed obiektywem, nawet miała swój pierwszy make-up - zdradziła Moro.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Joanna Moro to popularna polska aktorka, a także szczęśliwa mama trójki dzieci: Jeremiego, Mikołaja i Ewy i ukochana żona Mirosława Szpilewskiego. Moro jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie raz na jakiś czas porusza wątki związane z rodzicielstwem. Tym razem pochwaliła się efektem pierwszej profesjonalnej sesji z Ewą.

Zobacz wideo

Joanna Moro pozuje z córką. "Ewunia to urodzona modeleczka"

Joanna Moro zamieściła na Instagramie zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej, na której pozuje wraz z dwuletnią córeczką. Urocze kadry powstała przy okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Trzeba przyznać, że dziewczyny są jak dwie krople wody. Moro zdradziła, że córeczka świetnie odnajdywała się przed obiektywem. Czy Ewa pójdzie w ślady uzdolnionej artystycznie matki?

Nasza pierwsza profesjonalna sesja z Ewunia. Z okazji zbliżającego Dnia Matki i Dnia dziecka zrobiłyśmy sobie super prezent. Miałam w życiu dużo sesji, ale ta była szczególna. Muszę przyznać, że Ewunia to urodzona modeleczka, kocha ludzi, aparat, przebieranki, zabawy przed obiektywem, nawet miała swój pierwszy make-up, oczywiście dziecięcy, czyli taki na niby, ale była zachwycona!

- napisała Moro pod zdjęciem na Instagramie. 

 

Maja HyżyMaja Hyży szczerze o macierzyństwie. "Gdyby nie dzieci, popadłabym w depresję"

Joanna Moro o karmieniu piersią: U nas akcja odstawiania od piersi rozpoczęta już dawno

Joanna Moro niedawno podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na Instagramie. Okazuje się, że celebrytka w dalszym ciągu karmi piersią swoją 2-letnią córkę Ewe. Zdradziła, że chociaż próbuje przestać i rozpoczęła już akcję odstawiania, to nadal zdarza się jej to robić.

Karmienie piersią to temat bardzo indywidualny. Jeśli zadamy sobie pytanie - jak długo karmić dziecko piersią to żadna odpowiedź nie będzie ani dobra, ani zła. Wierzę w to, że my mamy, same wiemy, najlepiej co jest dla naszych dzieci najlepsze. U nas akcja odstawiania od piersi rozpoczęta już dawno i na razie jednak cyc powraca. Jak to było u Was, kiedy odstawiłyście dziecko od piersi? Macie jakieś wskazówki w tym temacie?
 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska nie wstydzi się zmian w ciele po ciąży. "Normalizujemy ciała"

Więcej o: