Cierpiała na anoreksję. Lekarze nie dawali jej żadnych szans na ciąże. Teraz ma dziewięcioro dzieci

Leah Williams przez kilka lat swojego życia cierpiała na anoreksję. Lekarze nie dawali jej właściwie żadnych szans na urodzenie dzieci. Nie zamierzała się poddać. Teraz ma 40 lat i jest spełnioną matką dziewięciorga dzieci.

Leah zachorowała na anoreksję, kiedy miała 19 lat. Jej choroba nie miała źródła psychicznego, według jej relacji zaczęła się od usunięcia zęba. Tak skomentowała początki choroby w rozmowie z dziennikiem Daily Mail:

Usunęłam ząb, ale część korzenia została, a naprawienie tego zajęło sporo czasu. Nie mogłam jeść i tak to się zaczęło. Wpadłam w pułapkę i potem bardzo trudno było się z niej wydostać

W czasie choroby Leah zaszła w ciąże i urodziła pierwszego syna. W tym samym czasie jej waga spadła do 38 kg. Lekarze nie widzieli żadnych perspektyw na ponowne zajście w ciąże. Leah nie poddała się, kiedy skończyła 24 lata i spotkała na swojej drodze przyszłego męża, powiększyli rodzinę. Partner kobiety jest od niej o 25 lat starszy, wspólnie zostali rodzicami dziewięciorga dzieci.

Najstarszy syn Jacob ma 21 lat, Eleanor - 15, Evie - 12, Morgan - 10, Ben - 7, Frankie - 6, Vinnie - 4, Emmie - 2 i Edith - 4 miesiące.

"To cud, że moje ciało wróciło do normy"

Leah w rozmowie z dziennikiem mówi:

Słyszałam, jak ludzie mówili, że nie mogą uwierzyć, że znów jestem w ciąży. Ale ja też nie mogę w to uwierzyć. To cud, że moje ciało wróciło do normy

W swoich mediach społecznościowych Leah zaznacza, że macierzyństwo jest dla niej najważniejszą podróżą życia, daje jej wyjątkowe spełnienie i marzy tylko o tym, by być najlepszą matką dla swoich dzieci.

Więcej o: