Córka Michała Wiśniewskiego o swoim imieniu. "Były głupie żarty. Ludzie się śmiali"

Michał Wiśniewski zdecydował się nadać swoim dzieciom nietypowe imiona. Etiennette i Vivienne w najnowszym wywiadzie zdradziły, czy lubią swoje imiona. Okazuje się, że w przeszłości spotkały się z hejtem. - Z biegiem czasu już się przyzwyczaiłam, ale są jakieś trzy osoby na świecie, które poprawnie je wypowiadają - mówiła Etiennette Anna.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci. Najstarsze pociechy to Xavier Michał i Fabienne Marta, którzy są dowodem miłości ze związku z Martą Wiśniewską. Z kolei Michał z trzecią żoną Anną Świątczak wspólnie wychowuje dwie córeczki: Etiennette Anna i Vivienne Vienna. Ponad rok temu na świecie pojawiło się piąte dziecko lidera zespołu "Ich Troje". Chłopiec nazywa się Falco Amadeus, a jego mamą jest Pola - aktualna partnerka wokalisty. Wiśniewski niedawno stwierdził, że chciałby mieć jeszcze więcej potomków i wspólnie z małżonką starają się o kolejne dziecko.

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Etiennette o swoim imieniu: Są jakieś trzy osoby na świecie, które poprawnie je wypowiadają, licząc mamę i tatę

Michał Wiśniewski pojawił się wraz z dwoma córkami i Anną Świątczak na niedzielnym koncercie "Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci" z okazji Dnia Dziecka w Skierniewicach. Rodzina udzieliła także kilku wywiadów. Dziennikarz Pomponika postanowił zapytać córki Wiśniewskiego, czy podobają im się ich oryginalne imiona. Okazuje się, że początki nie były łatwe.

Z biegiem czasu już się przyzwyczaiłam, ale są jakieś trzy osoby na świecie, które poprawnie je wypowiadają, licząc mamę i tatę. Na pewno trudności sprawiało to za dzieciaka i czasem były jakieś głupie żarty wśród znajomych. Teraz już mniej się o tym mówi

- stwierdziła Etiennette Anna, która przyszła na świat 17 września 2006 roku. Jej siostra Vivienne Vienna ma podobne zdanie na ten temat. Choć rówieśnicy śmiali się z jej imienia, to dziś jest zadowolona, że może nazywać się tak oryginalnie. 

Ja bardzo lubię moje imię. Ludzie kiedyś się śmiali, różnie śmiesznie wymawiali to imię, ale ja bardzo je lubię, uważam tylko, że moje drugie imię jest mało kreatywne i bardzo podobne do pierwszego

- mówiła Vivienne Vienna.

 

Jak dziś wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego?Jak dziś wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego?

Nietypowe imiona nadawane w 2020 roku

W 2020 roku kilkoro rodziców chciało nazwać dzieci w nietypowy sposób. Niekiedy urząd stanu cywilnego odmawia nadania takich imion. Kierownik urzędu stanu cywilnego odmówił natomiast nadania dziewczynce imienia Toshiba, a chłopcu – Sosnowiec. Jak informuje Onet, rzeczniczka urzędu miasta Katowice Ewa Lipka powiedziała:

Mijający rok zdominował koronawirus, na szczęście żaden z rodziców w Katowicach nie chciał nazwać swojego dziecka Pandemia, Sars, Covid czy Kwarantanna, choć w innych częściach Polski podobno takie pomysły się pojawiały. Ten rok w naszym mieście należał zdecydowanie do Julii i Franciszka.

Zarejestrowano jednak inne nietypowe imiona: Aurora, Mila, Flora, Megan, Dylan, Al czy dobrze znany na Ukrainie Taras.

Choć są imiona nawiązujące do nazw geograficznych, to nie są one wprost nazwami np. miast. Dlatego nie zarejestrowano imienia Sosnowiec, choć z miastem chętnie współpracujemy i się lubimy. Gdyby ktoś chciał zarejestrować imię Katowice, decyzja również byłaby odmowna

- dodała Ewa Lipka.

Michał Wiśniewski chce 12 dzieciMichał Wiśniewski chce mieć więcej dzieci. Podał dwucyfrową liczbę

Więcej o: