Matka dziewięciorga dzieci pokazuje wyjście na zakupy. "Dlaczego to sobie robisz?"

Wyjście z dziećmi potrafi stanowić wyzwanie. Z jednym dzieckiem bywa trudno, z dwójką ciężko, ale jak zorganizować samotne wyjście z dziewiątką dzieci? Ta matka pokazała, czy to w ogóle możliwe.

Maxine Lee jest matką dziewięciorga dzieci. Swoim doświadczeniem macierzyństwa bardzo aktywnie dzieli się na profilach społecznościowych. W ostatnim czasie zamieściła zdjęcia i nagrania z samotnego wyjścia do sklepu z całą gromadką dzieci.

Logistyczne wyzwanie

Czwórka najmłodszych półtorarocznych maluchów podróżowała w dużym wózku, starsze dziewczynki szły obok, w wózku sklepowym Maxine posadziła dwoje chłopców. Ten ostatni wózek prowadził najstarszy syn.

 

Internauci nie kryją zdumienia, zachwytów nad sprawnością organizacyjną i determinacją matki, pojawiają się jednak liczne głosy wyrażające dezorientację i krytykę:

Niektóre z dzieci wyglądają na smutne. Wygląda na to, że to nie jest tylko trudne wyzwanie dla mamy
Dziewczynki idące obok wózka wyglądają na nieszczęśliwe
Dlaczego to sobie robisz?

Większość internautów podziwia jednak Maxine:

Wow, a ja mam trudności z wyjściem z moją dwójką!
Niesamowita mama!

Na zdjęciu: Maxine Lee z dziewiątką dzieci w sklepie.Na zdjęciu: Maxine Lee z dziewiątką dzieci w sklepie. Fot. Instagram/ Maxine

Wielodzietna rodzina

Maxine Lee razem z partnerem Jacobem Young są rodzicami dziewiątki dzieci. Nie wszystkie dzieci przyszły na świat w rodzinie, para stworzyła dom dzieciom pochodzącym z adopcji. Rodzina wygląda świetliście, chociaż internauci zwracają uwagę, że Maxine jest za młoda na taką gromadkę dzieci.

Więcej o: