Zofia Zborowska pozuje w bikini. Nie wstydzi się zmian w ciele po ciąży. "Normalizujemy ciała"

Zofia Zborowska podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych o niewinnej z pozoru sytuacji. Zdradziła, że mąż wrzucił do sieci filmik, na którym wygląda dość niekomfortowo. Choć na początku się wkurzyła na niego, to dość szybko wyciągnęła zaskakujące wnioski. - Normalizujmy nasze ciałka. Rozstępy, wałeczki, pryszcze czy pomarańczowa skórka to coś absolutnie normalnego - zaapelowała Zborowska na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Zofia Zborowska zdradza, ile schudła po ciąży. Wystarczyła zmiana kilku nawyków

Zofia Zborowska opowiada o kompleksach: Poczułam się serio jak idiotka

Zofia Zborowska zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją ubraną w strój kąpielowy i trzymającą na rękach córeczkę. Przy okazji podzieliła się z fanami historią życia codziennego. Aktorka zdradziła, że ostatnio wybrała się z mężem i córeczką do restauracji. W pewnym momencie Andrzej wrzucił do sieci nagranie żony i Nadziejki. Kiedy Zborowska zobaczyła wideo, na którym widać jej niedoskonałości, to zareagowała dość gwałtownie, bo poczuła, że to zaburzyło jej komfort. 

Jak to zobaczyłam, to aż się zagotowałam. "Serio? Dlaczego to wstawiłeś? Nakręciłeś mnie pod najgorszym kątem!". Andrzej w szoku mówi "ale to tylko na bliskich", a ja znowu "a jakie to ma znaczenie" i już mówiąc, zdałam sobie sprawę z absurdu tej sytuacji. No właśnie, jakie to ma znaczenie? Poczułam się serio jak idiotka. I już po chwili dałam mu buziaka. "Nie jesteś już zła?" Jestem, ale na siebie za to, że tak zareagowałam.

- zaczęła aktorka i zdradziła, że nie zawsze potrafi radzić sobie ze swoimi kompleksami. Przyczyniło się to do tego, że często wpadała w obsesję: 

Czytam teraz B ciekawą książkę pt. "Obsesja piękna" i serio zaczyna mi coś klikać w głowie. Jakoś tak inaczej, niż zwykle. Oczywiście, że nadal mam kompleksy, ale nie mam zamiaru w związku z tym się ukrywać albo przerabiać zdjęcia i np. wygładzać sobie tyłek.
 

Mama potrafi sprawić, żeby ciążowy brzuszek niemal zniknął.Jest w siódmym miesiącu ciąży. Niewiarygodne, co robi z brzuchem

Zborowska: Normalizujmy nasze ciałka

Zofia Zborowska dość często pokazuje obserwatorom, jak w rzeczywistości wygląda i porusza temat swojego ciała i zmian, jakie w nim zaszły. Głównie za sprawą ciąży i tego, że pół roku temu została mamą. Teraz zaapelowała do swoich fanek o włączenie się akceptować swoje sylwetki, które są piękne i naturalne. 

Normalizujmy nasze ciałka. Rozstępy, wałeczki, pryszcze czy pomarańczowa skórka to coś absolutnie normalnego. Trochę śmieszy, a trochę smuci mnie fakt, że jeszcze parę miesięcy temu bałabym się wrzucić taką fotkę do sieci. Całuje Was bardzo mocno! I wiecie co jest jeszcze ciekawe w tym wszystkim? On nie zauważył tego, o czym ja mówiłam. Bo on na mnie nie patrzy tak krytycznie jak potrafię na siebie spojrzeć tylko ja sama

- dodała na koniec. Publikacja takiej fotografii w sieci nawiązuje do samoakceptacji, miłości do siebie i nieprzejmowaniem się normami społecznymi. Należy pamiętać, że zmiany w ciele u kobiet podczas stanu błogosławionej wyglądają u każdej z nich inaczej, ale są równie wyjątkowo piękne. Chociaż zdjęcia czasem diametralnie różnią się od siebie, to każde z nich łączą dwie cechy: prawdziwość i naturalność. Każda kobieta powinna akceptować swoje ciało, bo to właśnie w nim jest prawdziwa siła.

 

Blizny po cesarskim cięciu"Cena macierzyństwa". Kobiety prezentują swoje ciała po ciąży i blizny po cesarskim cięciu

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: