Aleksandra Szwed pokazała, co dostała od dzieci na Dzień Matki. Żartobliwy gest

Aleksandra Szwed pochwaliła się w mediach społecznościowym prezentem, jaki dostała od swoich dzieci na Dzień Matki. Gwiazda była bardzo zadowolona z upominku i z pewnością chciałaby, aby słowa zapisane na koszulce weszły w życie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Aleksandra Szwed to popularna polska aktorka. Od lipca 2013 r. jest w związku z koszykarzem, Krzysztofem Białkowskim, z którym ma syna Borysa. W zeszłym roku Szwed powitała na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka długo nie informowała swoich fanów o ciąży. Dopiero trzy miesiące przed porodem zaczęto spekulować na temat jej ciążowych krągłości. Do ostatniej chwili też zachowywała w tajemnicy płeć dziecka. Choć cały czas chroni swojej prywatności, to czasami zdarza się jej podzielić fotografiami rodzinnymi, a także powiedzieć coś więcej o rodzicielstwie.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

Aleksandra Szwed zachwycona prezentem od dzieci. Każda mama by to chciała

Aleksandra Szwed, podobnie jak inne znane matki z polskiego show-biznesu, postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych uroczym zdjęciem z pociechami. Aktorka opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym szczęśliwa mama pozuje w uścisku z ukochanymi dziećmi.

Gdy wszystko, co najlepsze życzy ci "wszystkiego najlepszego"

- czytamy pod zdjęciem.

 

Niedługo później Szwed zamieściła na InstaStories zdjęcie prezentu, jaki dostała od swoich dzieci. Pociechy podarowały jej koszulkę z żartobliwym opisem. Brzmi on następująco:

Mama teraz odpoczywa! Jak coś chcesz, to zawołaj tatę.

Aleksandra Szwed pokazała, co dostała na Dzień Matki. Żartobliwy gestAleksandra Szwed pokazała, co dostała na Dzień Matki. Żartobliwy gest Instagram, screen: @aleksandra_szwed

Znamię Nicole nie jest groźne dla jej zdrowia.Dziewczynka urodziła się z niezwykłym znamieniem na twarzy. Mama: Myślałam, że to siniak

Mężczyzna parodiuje matki strojące się na komunie dziecka.Komunie jak wesela. Mężczyzna sparodiował uroczystość. "Umiar zanika"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: