Michał Żebrowski pokazał intymne zdjęcie ciężarnej żony. "Bogini"

Michał Żebrowski opublikował na Instagramie intymne zdjęcie żony. Celebryta nawiązał do wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Matki. Internautki wzruszyły się wyjątkową relacją rodziców, którzy oczekują na dziecko. - Pokazałeś, że kochasz - napisała jedna z fanek.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski spodziewają się czwartego dziecka. Jakiś czas temu właścicielka marki "Francis&Henry"  podzieliła się z fanami radosną nowiną na Instagramie i pokazała zdjęcie testu ciążowego, tłumacząc, że nie jest to test na COVID-19.

#toniecovid #tomichał

- zdradziła celebrytka.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży

Aleksandra Żebrowska w osobistym kadrze. "Mama"

Aleksandra Żebrowska jest w zaawansowanej ciąży i poród zbliża się wielkimi krokami. Michał Żebrowski zdecydował się pokazać na Instagramie wyjątkowe zdjęcie żony, która pozuje, mając tylko koszulkę.

Mama

- czytamy pod zdjęciem.Z pewnością publikacja takiej fotografii w sieci nawiązuje do samoakceptacji, miłości do siebie i nieprzejmowaniem się normami społecznymi. Należy pamiętać, że zmiany w ciele u kobiet podczas stanu błogosławionej wyglądają u każdej z nich inaczej, ale są równie wyjątkowo piękne. Chociaż zdjęcia czasem diametralnie różnią się od siebie, to każde z nich łączą dwie cechy: prawdziwość i naturalność. Każda kobieta powinna akceptować swoje ciało, bo to właśnie w nim jest prawdziwa siła.

 

Fanka do Michała Żebrowskiego: Pokazałeś, że kochasz!

Internauci zamieścili w komentarzach mnóstwo komplementów. Zapewniali, że Żebrowska jest stworzona do bycia matką i przepięknie wygląda w stanie błogosławionym. Niektórzy są pełni podziwu, że celebrytka zdecydowała się na kolejne dziecko. 

Bogini!
Kwintesencja kobiecości.
Najpiękniejsza.
Pokazałeś, że kochasz!
Najważniejsza i najpiękniejsza rola w życiu

- czytamy w komentarzach. Jedna z obserwatorek przypomniała sobie chwile, kiedy to Żebrowscy zdradzili, że oczekują na kolejną pociechę. Wówczas Żebrowska pokazała zdjęcie testu ciążowego, tłumacząc, że nie jest to test na COVID-19, a jedynie sprawka Michała. Fanka napisała:

Jesteś taki pozytywny. Nie zapomnę tego, to nie covid, to Michał. Jesteście najlepsi!

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o:
Copyright © Agora SA