"Vincent rano złożył mi życzenia". Joanna Opozda zwróciła się do wszystkich mam

Joanna Opozda niedawno dołączyła do grona mam i postawiła w tym roku to hucznie świętować. Opublikowała post na swoim profilu na Instagramie i zwróciła się do wszystkich kobiet, które wydały na świat dziecko. To mocne słowa.

Więcej informacji z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Odkąd świat dowiedział się o tym, że Joanna Opozda będzie samotnie wychowywała syna, nie słabnie wsparcie, jakie dają jej inne mamy. Kiedy ostatnio przebywała z Vincentem w szpitalu, kobiety pisały jej, że jest silną, młodą mamą, która ze wszystkim sobie poradzi. Dziś jest im wszystkim za to bardzo wdzięczna. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis, który w święto matek zadedykowała wszystkim mamom. Ilustruje go piękne i pogodne zdjęcie z Vincentem. 

Zobacz wideo Joanna Opozda na Instagramie o stanie zdrowia syna

"Vincent rano złożył mi życzenia"

W tym roku Joanna Opozda obchodzi Dzień mamy po raz pierwszy. Z tej okazji opublikowała urocze zdjęcie z Vincentem, ale nawet w święto zakryła twarz maluszka, żeby chronić jego prywatność. Swój wpis rozpoczęła od wyrażenia wdzięczności za zdrowie swojego dziecka.

Mój pierwszy Dzień Mamy. Jestem wzruszona. Vincnet rano złożył mi życzenia. Powiedział, że kocha mnie najbardziej na świecie. Mój syn jest uśmiechnięty, zdrowy i szczęśliwy. Po naszych wszystkich przejściach to najpiękniejszy prezent

- napisała. Następnie zwróciła się do innych mam:

Mocno ściskam wszystkie mamy! Zwłaszcza te samotne, te w trudnych ciążach, te które siedzą ze swoimi dziećmi w szpitalach. Pamiętajcie jesteście wielkie Matki to prawdziwe wojowniczki.

W komentarzach kobiety nie tylko pogratulowały młodej mamie, ale przyznały również, że pierwszy dzień matki to wyjątkowe wydarzenie.

 

Joanna Opozda dzieli się portretami ze swojego życia na swoim koncie na Instagramie.Joanna Opozda pokazała zdjęcie z dzieckiem. Fanki ostrzegły ją w komentarzach

Więcej o: