Kasia Tusk wyznała, co ją porusza w macierzyństwie. Fanki są zgodne. "Banały jakkolwiek oklepane"

Kasia Tusk z okazji Dnia Matki opublikowała swoje zdjęcia z mamą oraz z dziećmi. Zdradziła, co porusza ją, od kiedy została mamą. "Zdecydowanie mam tak samo" - przyznała internautka.

Kasia Tusk to znana blogerka, a prywatnie mama dwóch dziewczynek. Chociaż jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, nieczęsto porusza w mediach społecznościowych kwestie dotyczące macierzyństwa. Publikuje tam głównie bardzo estetyczne, wyselekcjonowane zdjęcia z domu lub różnych wyjść. Pokazuje także fanom swoje stylizacje. Jeżeli już postanowi opublikować zdjęcia na których towarzyszą jej bliscy, pilnuje, aby kadrować je w odpowiedni sposób, nie pokazując twarzy pociech.

Kasia Tusk wyznała, co ją porusza w macierzyństwie

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Dzieci śmieją się do rozpuku.Roześmiane czworaczki hitem TikToka. Nie mogą przestać

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

W czwartek 26 maja świętujemy Dzień Matki. Z tej okazji Kasia Tusk postanowiła nawiązać do tej wyjątkowej daty. Opublikował ważny cytat oraz kilka rodzinnych zdjęć.

Dziękuję za to, że mam cudowną mamę i że dostałam szansę, aby być nią dla kogoś innego

- napisała.

Na pierwszym zdjęciu pozowała ze swoją mamą, a na kolejnych z córeczkami, na dworze, na plaży oraz w domu. Przestrzegała jednak zasady, by nie pokazywać twarzy dziewczynek. W opisie obok zdjęcia przyznała, co w jej życiu zmieniło się odkąd została mamą. Nie ukrywała, że jest wrażliwa, a cytaty dotyczące macierzyństwa potrafią ją szczerze wzruszyć.

Dziś na Instagramie napisano o macierzyństwie chyba wszystko. Śmieszne, że wszystkie te banały, mądrości w stylu Paola Coelho i wyciskacze łez, które czytam od rana nadal mnie poruszają. Właściwie to chyba z roku na rok poruszają mnie coraz bardziej

- wyznała.

Pod zdjęciami pojawiły się liczne komentarze od internautek. Wiele kobiet przyznało, że odkąd zostały mamami mają podobne podejście, jak Kasia Tusk.

Każda mama odkrywa macierzyństwo po raz pierwszy, a te banały to często to, czego właśnie doświadcza, jakkolwiek oklepanie już brzmią
Od kiedy jestem mamą, mam tak samo
Bycie mamą to wspaniałe doświadczenie
Zdecydowanie mam tak samo
Tak. Bo te dzieci tak szybko rosną
Bycie mamą to coś, co trwa całe życie. Obojętnie, czy dzieci są małe, czy dorosły i mają już swoje dzieci

- pisały fanki

 

;Broken,Glass,Screen,Smartphone,In,Hand,Of,Upset,Girl,,WhiteEgzamin ósmoklasisty 2022 z angielskiego stał się memem. Uczniom nie brakowało pomysłów na treść maila

Więcej o: