Agnieszka Kaczorowska zachwyca się relacjami córek. "Są fantastyczne. Bardzo się kochają"

Agnieszka Kaczorowska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o wyjątkowej więzi, jaka łączy jej ukochane córeczki. Przyznała, że wraz z mężem od początku rozmawiali o tym, aby dziewczynki urodziły się w krótkim odstępie czasowym. Wspomniała także o rodzicielstwie, które ją uskrzydla. - Taka jest nasza rola życia - zapewniła Aga.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Agnieszka Kaczorowska to popularna polska aktorka i młoda mama dwóch córeczek. Aktorka na każdym kroku pokazuje, że rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. Często opowiada o niej w licznych wywiadach. Kaczorowska świetnie odnajduje się w roli mamy i choć ma sporo obowiązków macierzyńskich, to dalej nie zrezygnowała z pracy na planie. Wychowanie dzieci to temat, które stał się przodującym w jej mediach społecznościowych, a aktywność skupia się na tematach związanych przede wszystkim z pielęgnacją i odpowiednim zachowaniem mamy. Tym razem w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o wyjątkowej relacji, jaka łączy jej córeczki. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o zachowaniu Emilki względem Gabrysi. "Bardzo bliska więź i relacja, którą my z Maciejem świadomie budujemy"

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak traktuje się jej córeczki. Okazuje się, że łączy je wyjątkowa więź. Kiedy starsza pociecha wraca z przedszkola, to od razu podbiega do swojej siostry i uroczo się do niej zwraca. Gwiazda przyznaje, że to coś znaczy:

Cudownie się dogadują. Są fantastyczne, widać, że bardzo się kochają. To jest bardzo bliska więź i relacja, którą my z Maciejem świadomie budujemy. Nie wykluczam, że w przyszłości, jak każde rodzeństwo, będą się kłócić i pewnie różne rzeczy wyprawiać. Natomiast, kiedy Emilka wraca z przedszkola, to nie biegnie do mamy czy taty, tylko leci i krzyczy: "Gabrysiu, moja kochana Gabrysiu".

Zdradziła także, jak Emilka zwraca się do siostrzyczki. Trzeba przyznać, że to bardzo wzruszające:

Najczęściej Gabiniu, Gabisiu, Gabi, ale Gabrysiu też jej się zdarza, natomiast to "r" jest takie jeszcze złamane.
 

Małgorzata Rozenek - Majdan celebruje 12 urodziny syna Tadeusza.Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna. Uwagę fanów przykuł nie tylko tort

Agnieszka Kaczorowska o rodzicielstwie: Taka jest nasza rola życia

Agnieszka Kaczorowska przyznała, że wraz z partnerem bardzo spełnia się w byciu rodzicem. Zapewniła, że mimo wielu wyzwań i trudności, kocha macierzyństwo i rodzicielstwo. 

Nie mówię, że jest łatwo się zorganizować, zaraz też muszę lecieć i pokarmić małą, ale uważam, że taka jest nasza rola życia

- mówiła w rozmowie z Plotkiem i zdradziła, że często rozmawiała z mężem o tym, aby dzieci urodziły się w krótkim odstępie czasowym. Teraz są wdzięczni, że tak to wszystko się ułożyło:

Od samego początku rozmawialiśmy, żeby ta różnica między pierwszym dzieckiem a drugim była mała, aczkolwiek nie planowaliśmy tego z kalendarzykiem, tylko w pewnym momencie stwierdziliśmy, że jeśli teraz będzie drugie dziecko, to będzie fajnie i spoko. Daliśmy sobie na to wolność. Ta wolność w głowie, jeśli chodzi zachowanie w ciążę, też ma duże znaczenie. Tutaj stawiam wykrzyknik, bo w dzisiejszych czasach jest wiele kobiet, które zmagają się z niepłodnością.
 

Aleksandra Domańska jest matką rocznego chłopca.Domańska nazwała stan, który zna prawie każda matka. Kobiety udostępniają

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: