Babcia chciała odłożyć niemowlę do łóżeczka. Straciła równowagę i zdarzył się wypadek. Wszystko uchwyciła kamerka

Chociaż rodzice i opiekunowie dzieci robią wszystko, żeby uchronić je przed wypadkiem, czasem dochodzi do zupełnie niespodziewanych sytuacji, przed którymi trudno się zabezpieczyć. Przykładem jest tu kobieta, która razem z niemowlakiem wpada do łóżeczka.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na Gazeta.pl

Spora część wypadków z udziałem dzieci zdarza się w domach. Rodzice maluszków robią co mogą, żeby ich uniknąć: instalują furtki na schodach, zabezpieczają kontakty i kanty mebli, zakładają blokady na szafki i szuflady, żeby pociechy nie mogły wyciągnąć z nich niebezpiecznych dla siebie przedmiotów. W kuchni małe dzieci powinny znajdować się pod specjalnym nadzorem, bo mogą się poparzyć o gorącą kuchenkę, piekarnik, czy dobrać do ostrych przedmiotów. W łazience z kolei wszelkie środki czystości powinny znajdować się poza ich zasięgiem. Zdarza się jednak, ze nawet te wszystkie środki ostrożności nie uchronią maluszka przed wypadkiem.  

Chłopiec jeździł ulicami Palm Beach wraz z kolegą.Siedmiolatek ukradł samochód babci. "Fajnie jest robić złe rzeczy"

Babcia chciała odłożyć niemowlę do łóżeczka

Czasem zdarzają się sytuacje, których nie sposób przewidzieć. Dowodem jest nagranie z domowego monitoringu, na którym widać babcię, próbującą odłożyć do łóżeczka śpiące niemowlę. 

 

Kobieta podchodzi do łóżeczka z maluszkiem na rękach. Nie jest dość wysoka, żeby delikatnie odłożyć dziecko, więc postanowiła skorzystać ze stołka. Stojąc na nim pochyla się i traci równowagę. W efekcie razem z dzieckiem wpada do łóżeczka. Na szczęście w trakcie upadku asekurowała malca i nie upadła na niego. Dziecko znajdowało się już praktycznie na materacyku, więc nie doszło do upadku. Dziecku nic się nie stało, ale raczej o dalszej drzemce przez pewien przynajmniej czas nie było mowy. Nagranie udostępniła na swoim koncie na Facebooku mama dziecka i córka bohaterki filmiku - Nikki Sharp Bishop. Napisała tam:

Moja mama mnie zabije, ale musiałam to opublikować [...] kocham tę szaloną kobietę.
Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Monika Mrozowska ma dzieci z trzema mężczyznami. 'Mamy inny system podziału opieki'Monika Mrozowska ma dzieci z trzema mężczyznami. "Mamy inny system podziału opieki"

Więcej o: