Trzylatek wszedł na scenę na weselu i chwycił za mikrofon. Goście zamarli. "Popłakałabym się"

Jedna z mam opublikowała na TikToku nagranie, jak trzyletni chłopczyk podczas wesela wszedł na scenę i chwycił za mikrofon. Podkreśliła, że to był pierwszy występ dziecka przed szeroką publicznością. Inna użytkowniczka TikToka stwierdziłą, że popłakałaby się, gdyby jej dziecko zrobiło coś takiego.

Więcej historii z życia rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Ostatnio rodzice uwielbiają chwalić się na TikToku różnymi talentami swoich dzieci. Szczególnie wesela i komunie są dla nich okazją, aby maluchy skradły show. Widzieliśmy liczne nagrania z kościoła, kiedy to nie para młoda, a właśnie dzieci znajdowały się w centrum uwagi. Wystarczy, że chwycą mikrofon i ... No właśnie. Dumna mama pochwaliła się na nagraniu, jak jej trzyletni synek nagle stał się prawdziwym showmanem. Filmik skomentowało prawie 6 tysięcy osób!

Zobacz wideo Ivan zabrał piłkę i uciekł z mamą do Polski. "Syn pyta: mój dom jeszcze stoi?"

Trzylatek wszedł na scenę na weselu i chwycił za mikrofon

Rozpięta koszula w kratę, jeansy, nastroszone włosy i rytmiczne bujanie się z nogi na nogę. Tak wyglądał występ trzyletniego syna pianistki. Chłopiec podczas wesela wszedł na scenę i wykonał utwór Louisa Armstronga "What a wonderful world". Słychać, że kiedy zaczął śpiewać, goście zamarli. Później coraz więcej osób ośmielało się, żeby wyrazić swoje uznanie skandowaniem, śmiechem czy klaskaniem. 

Mój trzyletni syn śpiewa po raz pierwszy przed publicznością. Nieustraszony i bezbłedny

- napisała dumna mama. 

KomuniaPieniądze z pierwszej komunii należą do rodziców czy dziecka? Przepisy nie są oczywiste

Pod jej filmikiem pojawiło się aż 6 tysięcy komentarzy. Większość użytkowników aplikacji nie kryła wzruszenia. 

To tak piękne, że aż płaczę
Moje dziecko musi takie być!
Może jednak nie nienawidzę dzieci...

- czytamy. 

Na przyjęcie komunijne pojechała limuzyną. Założyła koronę i suknię w styluNa komunię pojechała pojechała limuzyną. Założyła koronę i wielką suknię

Więcej o: