Lara Gessler zdradza płeć dziecka. Spełniło się ich marzenie. "Widać po brzuszku"

Lara Gessler jest już w zaawansowanej ciąży i niebawem urodzi drugie dziecko. Celebrytka zdradziła, czy czeka na narodziny chłopca, czy dziewczynki. Zapewniła, że czekała na to całe życie i jest bardzo szczęśliwa.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Lara Gessler zdradziła płeć dziecka. "Chciałam tego całe życie"

Lara Gessler zdecydowała się poinformować fanów, kto już niedługo dołączy do rodziny. Celebrytka zamieściła na Instagramie zdjęcia z plaży w Sopocie i przy okazji zdradziła, że wkrótce urodzi synka.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna

- napisała.

 

Wielu z internautów z pewnością zadaje sobie pytanie, czy córka Magdy Gessler ma już wybrane imię dla chłopca. Ta informacja nie została ujawniona. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji i oficjalny komunikat ze strony samej Lary i jej męża.

Fanka: Ale super, że spełniło się marzenie

W komentarzach pojawił się miłe słowa w kierunku całej rodziny. Internauci podzielili szczęście Lary.

Mogę od serca zapewnić, że chłopcy są super!
Tak jak u mnie i tak właśnie czułam! Kocham.
Ale super, że spełniło się marzenie.
Widać po brzuszku!

- pisali fani. Słowa otuchy przekazali też znajomi z branży show-biznesu:

Kubuś czeka na kumpla!

- oznajmił Jankes. 

Gratulacje

- napisała Magda Steczkowska.

Oj, kochani!

- dodał Maciej Musiałowski.

Aleksandra Żebrowska, Michał ŻebrowskiAleksandra Żebrowska pokazała ujęcia z profesjonalnej sesji ciążowej. "Mama"

Lara Gessler zdradza, jak się czuje podczas stanu błogosławionego. "Zapominam, że jestem w ciąży"

Lara Gessler wraz z mężem pojawiła się na gali "Elle Style Awards", gdzie założyła obcisłą, długą sukienkę, która szczególnie podkreśliła ciążowe krągłości. Córka Magdy Gessler udzieliła także kilku wywiadów. Zapewniała, że czuje się bardzo dobrze, a ciąża nie jest dla niej zbyt dużym zaskoczeniem, bo dziecko było planowane i wyczekiwane. Okazuje się, że Lara zna już płeć dziecka i ma pewne pomysłu na imiona.

Mam się wspaniale! Przechodzę te ciążę tak samo dobrze, jak pierwszą

- przyznała w rozmowie z reporterem Pomponika i podkreśliła, że ma teraz sporo obowiązków zawodowych. Żartobliwie dodała, że czasami zapomina o tym, że jest w ciąży, a wtedy wkracza mąż, który stara się opiekować ukochaną. 

Będę musiała trochę zwolnić, mój mąż mówi, że zapominam, że jestem w ciąży. Muszę fizycznie zadbać o siebie. Musimy pamiętać o tej zasadzie: najpierw sobie, potem dziecku. Jeśli nie zadbamy o swoje zdrowie psychiczne, to nie pomożemy nikomu innemu. Trzeba odpoczywać i nie ma w tym nic złego

- dodała dla Pudelka. 

Lara GesslerLara Gessler przestaje karmić piersią? Poruszona opisała cały proces: "Jestem rozwalona"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: