Maja Hyży pokazała zdjęcia z komunii synów. Garnitury i prezenty robią wrażenie

Maja Hyży opublikowała zdjęcie z Pierwszej Komunii Świętej synów. Chłopcy pozowali z mamą na tle kościoła w oryginalnych garniturach. "Chłopaki, cudna stylówa" - komplementowali internauci.

Trwa sezon komunijny. Maj jest ważnym miesiącem dla wierzących drugoklasistów. To zwykle właśnie wtedy dzieci przystępują do sakramentu, do którego przygotowywały się przez wiele miesięcy. Rodzice często wyprawiają swoim pociechom przyjęcia komunijne w restauracjach lub salach hotelowych, pomagają im w wyborze stylizacji, organizują atrakcje i kupują prezenty.

Maja Hyży pokazała zdjęcia z komunii synów

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Chłopiec chwycił za mikrofon w czasie komunii. Wszyscy zamarli. 'Popłakałam się z wrażenia'Chłopiec chwycił za mikrofon w czasie komunii. Wszyscy zamarli. "Płacze z wrażenia"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Jedną z gwiazd, których dzieci w tym roku przystąpiły do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, jest Maja Hyży. Przypominamy, że piosenkarka ma trójkę dzieci. Jest mamą bliźniaków - Aleksandra i Wiktora, będących owocami związku z byłym mężem Grzegorzem Hyży, a w lipcu 2020 roku powitała na świecie także córeczkę Antosię.

Maja Hyży jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, na którym oprócz efektów sesji zdjęciowych, chętnie dzieli się także życiem codziennym. Często porusza tematykę związaną z macierzyństwem i publikuje fotografie z bliskimi.

Tym razem piosenkarka opublikowała zdjęcie z Pierwszej Komunii Świętej Wiktora oraz Aleksandra. Na fotografii widać uśmiechniętą mamę pozującą przy drzwiach kościoła w koronkowej kreacji, z wiankiem na głowie i córeczką na rękach. Po jej dwóch stronach stoją synowie. Uwagę zwraca ich ubiór. Zamiast klasycznych garniturów zdecydowali się na modne modele w niebieską oraz beżową kratę. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali, że stylizacje chłopców przypadły im do gustu.

Ty i twoje dzieci wyglądacie przecudownie
Pięknie razem wyglądacie. Stylówka ekstra
Są bardzo podobni do Ciebie
Chłopcy mają ekstra garniturki. Są mega
Ale super jesteście odstrzeleni! Chłopaki cudna stylówa. Łaaaał!
Piękna rodzinka

- twierdzili.

Maja Hyży opublikowała także na swoim InstaStory zdjęcie z domu. Okazało się, że jej synowie zdążyli już przetestować komunijne prezenty. Były nimi dwa laptopy. Trzeba przyznać, że goście mieli gest!

Maja Hyży pokazała komunijne stylizacje i prezentów synów. Nie należały do najtańszychMaja Hyży pokazała komunijne stylizacje i prezentów synów. Nie należały do najtańszych www.instagram.com/majahyzy/

 

Śpiewała na ulicy. Nagle podeszła do niej mała dziewczynka i zdobyła się na wyjątkowy gestŚpiewała na ulicy. Nagle podeszło do niej dziecko i zdobyło się na wyjątkowy gest

Więcej o: