Śpiewała na ulicy. Nagle podeszła do niej mała dziewczynka i zdobyła się na wyjątkowy gest

Mała dziewczynka uklękła przed artystką uliczną. W pewnym momencie szepnęła coś tacie do ucha i zdobyła się na wyjątkowy gest. Jej postawa oczarowała internautów. "To takie słodkie" - pisali.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do oglądania, publikowania i wysyłania znajomym rozmaitych krótkich filmików. Zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych wykonywanych przez nastolatki w rytm popularnej muzyki. Z czasem zaczęło się na niej pojawiać coraz więcej treści, także przeznaczonych dla starszej publiki. Obecnie na TikToku można znaleźć rm.in. óżnego rodzaju poradniki i tutoriale, zabawne scenki rodzajowe, urocze filmiki ze zwierzętami w roli głównej, relacje z podróży i wydarzeń rodzinnych, fragmenty znanych filmów i seriali oraz materiały nagrywane przez rodziców.

Do artystki podeszła mała dziewczynka i zdobyła się na wyjątkowy gest

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

To był wyjątkowy nieudany rzut bukietem. Chciała złapać bukiet panny młodej. W pogoni za kwiatami staranowała dziecko

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Paige Leigh jest artystką uliczną. Piosenkarka gra na dużym placu, a wiele swoich występów nagrywa i publikuje na profilu na TikToku @paigeleighofficial. Obserwuje ją ponad 24 tys. fanów, których zachwyciła jej muzyka. Na jednym z filmików Paige udało się uchwycić wyjątkowy gest ze strony małej dziewczynki, która słuchała jej wraz z tatą.

Na nagraniu widać śpiewającą artystkę oraz tatę z córką, który uklęknął naprzeciwko artystki. Dziewczynka szepnęła coś ojcu do ucha. W pewnym momencie podeszła do walizki, do której Paige zbierała pieniądze i chcąc docenić jej talent, włożyła tam własnego misia. Artystka uznała ten gest za wyjątkowo miły i uroczy.

Występowałam, kiedy nagle podeszła do mnie ta mała dziewczynka i dała mi swojego misia

- podpisała nagranie.

Filmik obejrzało 21 tys. osób. Internauci byli szczerze oczarowani gestem dziewczynki.

To takie słodkie.
Owww takie to urocze!

- zachwycali się.

Na kolejnym filmiku Paige pokazała, że po wrzuceniu misia mała słuchaczka uklękła naprzeciwko i w spokoju słuchała jej muzyki.

Pokazała, jak wygląda cesarskie cięcie. Wystarczyło kilka koszul Pokazała, jak wygląda cesarskie cięcie. Wystarczyło kilka koszul. "Traumatyczne i bolesne doświadczenie"

Więcej o: