Chciała złapać bukiet panny młodej. W pogoni za kwiatami staranowała dziecko

Oto jeden z najgorszych rzutów bukietem w tradycji ślubów na przestrzeni wieków. Jedna ze zdesperowanych kobiet dosłownie staranowała małą dziewczynkę.

Nagranie z wesela, na którym wydarzył się ten okropny wypadek opublikowała w sieci użytkowniczka TikToka Caroline Souther.

Niefortunny finał niewinnej zabawy

Przyjęcie weselne, takie jak wszystkie. Panna młoda w pięknej sukience trzyma bukiet kwiatów i odwraca się tyłem do niedużej grupy kobiet i dziewcząt. Wśród nich spokojnie stoi kilkuletnia dziewczynka.

Panna młoda wyrzuca ręce z kwiatami do góry. Bukiet wznosi i się i upada nad głowami grupy kobiet. Robi się typowe zamieszanie, dziewczyny próbują złapać kwiaty, najmłodsza z nich podbiega do przodu, a wtedy z tyłu tłumu dosłownie wypada jedna z kobiet. Starsza, kilkukrotnie większa od dziewczynki kobieta w seledynowej sukience dosłownie taranuje małą. Bardzo nieprzyjemny upadek.

Zdarzenie jest niecelowe, to nie układ kompilacji zagrywki na TikTok. Tym bardziej przykro patrzeć na popchniętą dziewczynkę. Po sile upadku domniemamy, że był bolesny. Nagrania dociera do  chwili po zdarzeniu, widać, że zebranych zszokowała cała sytuację i wyglądała dla nich równie drastycznie. 

Nagranie zobaczyło dotąd ponad 3,5 miliona osób.

Więcej o: