Agnieszka Kaczorowska karmiła piersią w parku. Niespodziewanie podeszła do niej kobieta. "Cudowna sprawa"

Agnieszka Kaczorowska zamieściła na Instagramie dość intymny kadr. Aktorka pokazała, jak karmi piersią młodszą córkę. Przy okazji zachęciła młode matki do karmienia piersią. Zapewniła, że to cudowna sprawa. -

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Agnieszka Kaczorowska to popularna polska aktorka i młoda mama dwóch córeczek. Aktorka świetnie odnajduje się w roli mamy. Mimo licznych obowiązków macierzyńskich nie zrezygnowała z pracy na planie. Wychowanie dzieci to temat, które stał się przodującym w jej mediach społecznościowych, a aktywność skupia się na tematach związanych przede wszystkim z pielęgnacją i odpowiednim zachowaniem mamy. Tym razem zabrała głos na Instagramie, gdzie postanowiła zachęcić młode mamy do karmienia piersią.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią: Cudowna sprawa

Agnieszka Kaczorowska wielokrotnie podkreślała w mediach, że jest zwolenniczką karmienia piersią. Aktorka podkreśliła, że to naturalne, jeśli maluszek ma ochotę zjeść, to powinien otrzymać pierś. Niektórzy mają z tym jednak problem. Ona sama nie wstydzi się karmić swoje pociechy w miejscach publicznych. Okazuje się, że fanki są zachwycone postawą aktorki. 

Ostatnio podeszła do mnie pani (w realu!) i podziękowała za to, co robię w kwestii promowania karmienia piersią. Zrobiło mi się bardzo miło. Dlatego po raz kolejny zachęcam mamuśki do karmienia piersią. Cudowna sprawa!

- zaczęła gwiazda i zdradziła, ile jeszcze zamierza karmić piersią. Przyznała, że pierwszą córkę - Emilk karmiła 16 miesięcy. Kaczorowska zapewniła, że "wszystkie decyzje podyktowane sercem są dobre, ponieważ wprowadzają do życia spokój, a to najcenniejszy zasób rodzicielstwa". 

A kiedy skończyć? Gabrysia ma dziewięć i pół miesiąca i ja też spotkałam się z pytaniem „To ty nadal karmisz?". Do roku będę karmić na pewno, bo nie chcę wprowadzać mleka modyfikowanego. Emilkę karmiłam 16 miesięcy. I rozumiem, jeśli ktoś chce skończyć wcześniej lub karmić dużo dłużej. 

- dodała. 

 

NoworodkiWybrała imię dla syna i spotkała się z hejtem. "Jest dobre dla psa"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: