Amber Heard ma roczne dziecko o wyjątkowym imieniu. Jest zwierzęce i irlandzkie

Córeczka Amber Heard w kwietniu obchodziła swoje pierwsze urodziny. Niewielu wie, że aktorka nadała jej bardzo rzadkie, irlandzkie imię. Oznacza jagnię, a w 2021 roku w Irlandii nazwano tak zaledwie cztery dziewczynki.

O Amber Heard zrobiło się wyjątkowo głośno za sprawą rozprawy sądowej z byłym mężem Johnny'm Deepem. Nie każdy wie jednak, że 36-latka jest mamą. W kwietniu 2021 roku surogatka urodziła jej córeczkę. Aktorka twierdzi, że jest dla dziewczynki zarówno mamą, jak i tatą i nie ujawniła, kto jest był dawcą nasienia.

Amber Heard ma roczne dziecko o wyjątkowym imieniu

Więcej artykułów o tematyce parentignowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Nadała córce zwierzęce imię. W komentarzach burza. 'W szkole będą ją gnębić'Nadała córce zwierzęce imię. W komentarzach burza. "W szkole będą ją gnębić"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Amber Heard zdecydowała się skorzystać z usług surogatki, ponieważ wielu lekarzy twierdziło, że sama nigdy nie będzie w stanie donosić ciążę.

Jestem tak podekscytowana, że mogę podzielić się z wami tą cudowną wiadomością. Cztery lata temu zdecydowałam, że chcę mieć dziecko. Chciałam to zrobić na własnych warunkach

- pisała na swoim profilu na Instagramie, gdy podzieliła się z obserwatorami radosną nowiną.

W sieci pojawiły się spekulacje, że ojcem dziecka mógł być Elon Musk, z którym aktorka była niegdyś związana. Ani Amber, ani osoby z jej najbliższego otoczenia, nie potwierdzili jednak tych informacji. Aktorka chętnie dzieli się różnymi aspektami dotyczącymi macierzyństwa i publikuje zdjęcia z córką. Dziewczynce na dała wyjątkowe imię.

Wielu rodzicom zależy na tym, aby imieniem wyróżnić malca z tłumu. Wówczas zamiast tradycyjnych imion nadają dzieciom te oryginalne i nietypowe. Możliwe, że podobne podejście ma Amber Heard, która nazwała córkę Oonagh.

Oonagh to imię żeńskie wywodzące się od słowa uan oznaczającego jagnię. W jednej z legend Oonagh była królową wróżek o długich, zielonych włosach sięgających ziemi. Co ciekawe, imię to jest bardzo rzadkie. W 2021 roku uplasowało się dopiero na 764 miejscu w rankingu najpopularniejszych imion nadawanych dzieciom w Irlandii. Wówczas na świat przyszły zaledwie cztery dziewczynki, które nazywano Oonagh

8 kwietnia Oonagh Paige świętowała swoje pierwsze urodziny. Wówczas Amber opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym roześmiana pozowała z córką w salonie.

 

Rodzina królewska porodyUkrywała ciążę i unikała zdjęć po porodzie. "Kiedy rodził się syn, książę Filip grał w squasha"

Więcej o: