Mama wie, jak nie zgubić dziecka w zatłoczonych miejscach. Podzieliła się swoim trikiem

Nagranie, które Kia Baker opublikowała na swoim profilu na TikToku, obejrzało pół miliona osób. Doświadczona mama podzieliła się z rodzicami trikiem, który pozwala jej uniknąć zgubienia dziecka w miejscu publicznym. "To świetny pomysł!" - chwalą ją internauci.

Więcej porad dotyczących macierzyństwa przeczytasz na Gazeta.pl.

Każda mama wie, że wystarczy chwila nieuwagi, aby dziecko zniknęło w tłumie przechodniów. Wyjście do galerii handlowej, wesołego miasteczka, zoo czy na zwykły spacer, może być ogromnym wyzwaniem. Szczególnie że ciekawe świata maluchy podążają za wszystkim, co je zainteresuje. Baker opublikowała na swoim profilu na TikToku nagranie, na którym zdradziła, że używa urządzenia AirTag, aby zlokalizować swoją pociechę.

Zobacz wideo Wystarczyła chwila nieuwagi. 5-latka sama wyszła na ulicę

Mama wie, jak nie zgubić dziecka w zatłoczonych miejscach

W nagraniu kobieta wyjaśniła, że podłącza Airtag do telefonu, a następnie przyczepia je pod koszulką syna. To niewielkie urządzenie, emituje sygnał do telefonu i zostało zaprojektowane, aby bezproblemowo znaleźć podpięte do niego przedmioty - np. klucze. Baker znalazła jednak szersze zastowsowanie. Dzięki niemu rodzic może monitorować lokalizację dziecka poprzez specjalną aplikację.

W ten sposób wiem, że nawet jeśli trochę się oddali, mogę wyśledzić jego kroki

- oznajmiła. Rodzicom spodobała się jej porada. 

To wspaniały pomysł
To naprawdę mądre rozwiązanie!
Muszę w to zainwestować

- pisali. A wy, co myślicie na ten temat?

Rodzina królewska porodyUkrywała ciążę i unikała zdjęć po porodzie. "Kiedy rodził się syn, książę Filip grał w squasha"

Więcej o: