Wybrała imię dla syna i spotkała się z hejtem. "Jest dobre dla psa"

Mama z Wielkiej Brytanii zastanawiała się, jakie imię nadać swojemu dziecku. Postanowiła sprawdzić, co na jej nietypowy pomysł powiedzą internauci. Niektórym pomysł bardzo się spodobał, inni jednak skrytykowali kobietę za jej wybór.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Pewna mama z Wielkiej Brytanii postanowiła poradzić się internautek w sprawie imienia, które wybrała dla swojego synka. Napisała na portalu Mumsnet o tym, jak chciałaby go nazwać i otrzymała wiele komentarzy. Część użytkowniczek portalu przyklasnęła pomysłowi, pojawiły się jednak komentarze krytykujące ten wybór. 

Kot w szkoleBezdomny kot wszedł do szkoły. Nagle wskoczył na kolana uczennicy. "Została wybrana"

Mama wybrała nietypowe imię dla syna

Kobieta postanowiła nazwać swojego maluszka Skye. Stwierdziła, że to imię pasuje do niego, ale miała wątpliwości, które postanowiła rozwiać na łamach portalu parentingowego. Pod jej postem pojawiło się wiele komentarzy. Niektórym pomysł się spodobał, użytkowniczki pisały:

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka
To piękne imię
Podoba mi się
Wspaniałe imię, ale robi się coraz popularniejsze. Może jako drugie imię?

- pisały.

Rihanna jest jedną z najpopularniejszych współczesnych piosenkarek.Rihanna została matką. Osoba z otoczenia sławnej pary potwierdza płeć

Nie wszystkim pomysł mamy się spodobał

Pod postem mamy chłopca pojawiło się też sporo komentarzy osób, którym imię Skye nie przypadło do gustu. 

Tylko mi kojarzy się z imieniem dla psa?
Za dużo zwierząt nosi to imię
Jest dobre dla psa

- pisali internauci. Wskazywali też na skojarzenie z bohaterem, a właściwie bohaterką popularnej bajki dla dzieci - "Psi patrol". Występuje w niej suczka rasy Cockapoo o imieniu Skye. W wyborze imion dla dzieci panuje aktualnie duża dowolność. Wybierając imię dla pociechy, rodzice powinni kierować się nie tylko własnymi upodobaniami, modą, potrzeb oryginalności, ale także dobrem maluszka. Z tego powodu nie powinni decydować się na imiona prześmiewcze, obraźliwe etc. 

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: