Rihanna została matką. Osoba z otoczenia sławnej pary potwierdza płeć dziecka

Światowej sławy piosenkarka, Rihanna i jej partner ASAP Rocky zostali rodzicami. Powitali na świecie swoje pierwsze dziecko 13 maja. Oficjalne źródła potwierdzają płeć dziecka.

Jak podaje CNN Rihanna i ASAP Rocky powitali na świecie swojego pierwszego syna. Osoba z bliskiego otoczenia pary potwierdziła, że Rihanna urodziła 13 maja w Los Angeles. Artyści nie opublikowali oficjalnego stanowiska, nie skomentowali również dotąd narodzin. Nieznane jest imię długo oczekiwanego dziecka sławnej pary.

Najważniejsza jest miłość

Pierwszą informację o ciąży artystka ujawniła w styczniu tego roku. Udzielając wywiadu brytyjskiemu Vogue w 2020, w tych słowach odniosła się do macierzyństwa:

Będę miała dzieci – troje lub czworo. (...) Jedyne, co się liczy, by być szczęśliwym to zdrowa relacja między rodzicem a dzieckiem. Jedyna wartość, która może ukształtować dziecko naprawdę jest miłość

"Byłbym niesamowitym ojcem"

34-letnia Rihanna i 33-letnia ASAP Rocky są przyjaciółmi od lat i upublicznili swój romantyczny związek w maju 2021 roku. Artysta nazwał Rihannę "miłością swojego życia" a ojcostwie mówił:

Jest absolutnie w moim przeznaczeniu. Myślę, że byłbym niesamowitym ojcem.

CNN zwróciło się do osób reprezentujących parę o komentarz, dotąd jednak nie pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Jedno jest jednak pewne, to jedne z najgłośniejszych narodzin na świecie i miliony osób przesyłają teraz rodzicom mnóstwo dobrej energii! My życzymy przede wszystkim miłości.

Więcej o: