Tata poszedł na zakupy z dziećmi. Pokazał koszyk. Internauci w szoku: "Co za ceny!"

Noel Radford opublikował nagranie, na którym wyjaśnia, ile produktów musi kupić dla swojej 24-osobowej rodziny. Zaradny tata zdradził, że zaopatruje się w hurtowni, bo dla wielodzietnej rodziny to najlepsze rozwiązanie.

Więcej historii rodzin przeczytasz na Gazeta.pl.

Sue i Noel Radfordowie zasłynęli jako największa rodzina w Wielkiej Brytanii. Wspólnie wychowali aż 22 dzieci. Pierwsze z nich ma już 33 lata i przyszło na świat, gdy Sue miała zaledwie 14 lat, a jej partner osiągnął pełnoletność. Najmłodsza z gromadki jest ich dwuletnia córka. O perypetiach rodzinnych Radfordowie opowiadają we własnym reality show, który liczy już kilka sezonów, a także na profilach w mediach społecznościowych. Ostatnio Noel opublikował na platformie YouTube nagranie z zakupów. Mężczyzna wybrał się do supermarketu w towarzystwie pociech. 

Zobacz wideo Sylwia Majcher: Lodówka jest sklepem pierwszego wyboru

Tata opublikował nagranie ze sklepu. "Co za ceny!"

W Wielkiej Brytanii podobnie jak w Polsce ceny poszybowały w górę. Wyżywienie licznej rodziny to prawdziwe wyzwanie. Rodzina Redfordów ma jednak swoje sposoby na oszczędzanie. Raz na tydzień uzupełniają swoje zapasy. Tym razem zakupami zajął się Noel. Zabrał ze sobą dzieci i wspólnie wybrali produkty, których brakuje im w domu. Zdradził, że najlepiej w ich przypadku jest udawać się do hurtowni, bo tam znajdują się największe opakowania.

Duża paczka makaronu, duże paczki płatków i kurczaka

- wyliczał.

W dalszej części nagrania zaradny tata poinformował, że na kolację przygotuje makaron z kurczakiem i brokułami. Kupił w tym celu 4,5 kg kurczaka, 5 kg makaronu, 400 gram brokułów, pesto, i prawie 5 kg sera Cheddar. Cena takiego posiłku wykonanego z produktów z hurtowni wyniosła go niecałe 2 funty za osobę, czyli około 11 zł.

Ponadto zadowolony Noel pochwalił się, że znalazł w sklepie 5-kilogramową paczkę ryżu długoziarnistego za 6 funtów, czyli około 32 zł. W koszyku znalazły się też 72 zbożowe batoniki, 30 jajek, mięso mielone, soczki pomarańczowe, owoce i warzywa, paczki chipsów. Za całe zakupy zapłacił 114 funtów, czyli  ok. 630 zł. 

Co za ceny!
W Stanach za takie zakupy zapłaciłbyś o wiele więcej

- komentowali internauci. 

 
Więcej o: