Klaudia Halejcio o połogu. Czuła się jak nie w swoim ciele. "Emocje i hormony buzują"

Klaudia Halejcio w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do najintymniejszych przeżyć w swoim życiu. Aktorka opowiedziała o połogu i przyznała, że był to dla niej bardzo trudny czas. Wyznała, że momentami czuła się, jakby nie była w swoim ciele. - To był jeden z najtrudniejszych okresów pociążowych. Emocje, hormony jakby buzują - mówiła w rozmowie z Kobieta.pl.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Klaudia Halejcio ponad rok temu urodziła córeczkę, której dała na imię Nel. O swoim rozwiązaniu poinformowała fanów dopiero kilka dni po fakcie. Mówiła wówczas, że wszystko przebiegło zgodnie z planem, a pociecha otrzymała dziesięć punktów w skali APGAR. Choć poród nie był łatwy, to Halejcio przyznała wówczas, że jest bardzo podekscytowana nową rolą i ciężko jej zapanować nad emocjami, które powodują u niej ogromne wzruszenie i entuzjazm. Teraz w rozmowie z portalem Kobieta.pl wraca wspomnieniami do połogu. Zdradza, że nie było łatwo. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

Klaudia Halejcio opowiada o połogu. "Trochę czujesz się nie w swoim ciele"

Klaudia Halejcio niedawno wróciła z egzotycznych wakacji na Seszelach. Kilka dni później zjawiła się na konferencji SuperHit Festiwalu, gdzie udzieliła kilku wywiadów. Jak zawsze, dziennikarzy interesowały kwestie rodzicielstwie. Dziennikarka Kobieta.pl. zapytała aktorkę, jak wyglądał u niej połóg i co w tym okresie było dla niej najtrudniejsze. Halejcio nie przebierała w słowach i przyznała, że nie był to dla niej zbyt przyjemny okres. Na szczęście ma już te ciężkie chwile za sobą. 

To był jeden z najtrudniejszych okresów pociążowych. Emocje, hormony jakby buzują. Trochę czujesz się nie w swoim ciele. Szybko się też o tym zapomina, więc rodzina, koleżanki, które już to przeszły, zapominają o tym i trochę jesteś taka wyobcowana i próbujesz sobie z tym poradzić, gdzie nagle dostajesz takie malutkie dziecko bez żadnej instrukcji obsługi i musisz zacząć się słuchać siebie samej, w nie swoim ciele, dlatego to jest bardzo trudny okres 

- mówiła aktorka.

 

W dalszej części rozmowa Halejcio zdradziła, jak łączy pracę zawodową z wychowaniem córeczki. Okazuje się, że nie widzi przeszkód, aby Nela towarzyszyła jej w pracy. Zapewniła, że dziecko zawsze będzie najważniejsze i nic tego nie zmieni. 

Na przykład właśnie tak, że Nelusia jedzie ze mną na Sopot SuperHit Festiwal, więc jednocześnie będę się realizowała w pracy i spędzę czas z Nel. Chciałabym to pogodzić, bo każdy dzień jest tak zupełnie inny, niesie ze sobą tyle rzeczy i nie chciałabym przegapić jakiegoś momentu w jej życiu. Jest to dużo  trudniejsze i trzeba sobie po prostu dobrze zorganizować czas, żeby pogodzić wszystko. Nela jest na pierwszym miejscu i zawsze tak pozostanie

- dodała w rozmowie z Kobietą.pl. 

Joanna Opozda jest śledzona przez fotoreporterów: Następnym razem pomachajcieJoanna Opozda sama utrzymuje rodzinę? Wróciła do pracy i wiadomo, ile zarabia

Klaudia Halejcio zdobyła popularność już jako czterolatka

Klaudia Halejcio jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Swoją pierwszą rolę odegrała mając zaledwie cztery lata. Wystąpiła wówczas w sztuce "Uroczystość" wystawianej w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Znana jest także z gry w serialach oraz uczestnictwa w programach telewizyjnych. Pierwszą rolę otrzymała w 2003 roku w serialu Złotopolscy, następnie zagrała epizodyczne role w takich serialach jak13 posterunek czy Kasia i Tomek. Przełomowych momentem w karierze Halejcio był epizod w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Halejcio chętnie pojawia się na imprezach branżowych i wydarzeniach ze świata mody. Odkąd została mamą, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie opowiada o rodzicielstwie.

 
 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: