Nagranie z monitoringu uchwyciło czyn kota. Ruszył do akcji, gdy dziecko przewrócił wielki pies

Uliczna kamera uchwyciła nietypową scenę. Na małe dziecko rzucił się wielki pies. Sytuację zobaczył kot, który bez wahania stanął w obronie malca. "Koci bohater" - piszą zachwyceni internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca oglądania, wysyłania znajomym i publikowania różnego rodzaju krótkich filmików. W założeniu miały one przypominać swoją formą teledyski i faktycznie, na platformie nie brakuje układów tanecznych autorstwa celebrytów i nastolatków, ale z czasem przybyło na niej o wiele więcej treści. Obecnie na TikToku można znaleźć różnego rodzaju poradniki i tutoriale, zabawne scenki rodzajowe, relacje z podróży i uroczystości rodzinnych, fragmenty znanych filmów i seriali, a także treści autorstwa rodziców.

Nagranie z monitoringu uchwyciło czyn kota

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Magda Gessler jest rozpoznawalną w całej Polsce restauratorką.Ceny tortów komunijnych u Magdy Gessler zwalają z nóg. Rodzice słono zapłacą

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @petgt, który obserwuje 1,8 mln osób, umieszczane są różne filmiki z kotami w rolach głównych. Wśród nich opublikowano nagranie z monitoringu z jednej z ulicznych kamer. Nagle do dziecka stojącego przy ścianie podbiegł duży pies, który przewrócił palca na ziemię. Świadkiem sytuacji był mały biało-czarny kot. Mruczek błyskawicznie podbiegł do psa i chociaż był od niego wiele mniejszy, nie miał oporów, aby go zaatakować. W efekcie pies zostawił dziecko w spokoju i ruszył się w pogoni za kotem. Na szczęście ten był szybszy.

Pies zaatakował dziecko. Zobaczył to kot, który od razu ruszył do akcji, aby je ochronić

- podpisano film.

Pod nagraniem pojawiły się komentarze od osób, którym szczerze zaimponowała postawa mruczka. Niektórzy przyznali, że nie rozumieją ludzi, którzy nie lubią kotów.

Koci bohater
Gdy ludzie mówią, że nie lubią kotów, myślę, że coś musi być z nimi nie tak
Dobrze, że kot popędził psa
Koty zawsze są odważne

- pisali internauci.

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska pokazała, co znalazła u syna w plecaku. Śmierdząca niespodzianka

Więcej o: