Ceny tortów komunijnych u Magdy Gessler zwalają z nóg. Rodzice słono zapłacą za wypieki

Magda Gessler jest charyzmatyczną restauratorką i osobowością telewizyjną. Razem z córką Larą Gessler prowadzi w Warszawie, przy ulicy Mokotowskiej cukiernię o nazwie Słodki Słony. I choć celebrytka niejednokrotnie udowodniła swoją nieszablonowość, wciąż potrafi zaskoczyć. Tym razem klientów, którzy zdecydują się na tort komunijny.

Sezon komunijny trwa w najlepsze, rodzice przechodzą samych siebie, by stworzyć jak najpiękniejszą oprawę dla tego wyjątkowego dnia. I choć można poddać w wątpliwość zasadność ich intencji, tworzą spektakle pełne przepychu, atrakcji. Przyjęcia komunijne, szczególnie na świecie, zaczynają przypominać małe wesela. Trend wyczuła chyba Magda Gessler, znana restauratorka ma luksusową propozycję na luksusowe rodzinne, komunijne spotkania.

Komunijny przepych

Tak jak w poprzednich latach, w cukierni sygnowanej nazwiskiem Gessler, można zamówić tort na przyjęcie komunijne. Jego cena może sięgnąć nawet 1 tys. złotych. Jak to możliwe?

Torty komunijne w ofercie cukierni Słodki Słony są sprzedawane na porcje. Cena jednej takiej porcji waha się od 35 do nawet 42 złotych. Przy założeniu zamówienia tortu dla 20 gości, za tort należy zapłacić nawet 840 złotych. Ponadto, kosztem dodatkowym może okazać się szczególna dekoracja, np. ze świeżych kwiatów. Taka opcja to wydatek rzędu 200 złotych.

 

Porównywalnie ceny w innych cukierniach kształtują się od 200 złotych w górę, za tort ważący mniej więcej 3kg, co przy przeciętnej liczbie gości, wydaje się wystarczające. 

Bezkompromisowa jak Gessler

Magda Gessler słynie ze swojego ostrego języka, bezkompromisowości oraz... jak widać produktów luksusowych w wyjątkowych cenach. I chociaż nie każdy może pozwolić sobie na takie wydatek, jestem przekonana, że torty smakują wspaniale. Jak mogłyby inaczej, ze świadomością wydanej na nie kwoty?

Więcej o: