Pierwszą komunię spędzili w pubie. Zatańczył z córką, jak z panną młodą

Rodzice zorganizowali córce Pierwszą Komunię Świętą w barze. Na nagraniu widać dziewczynkę w białej sukience i welonie, która tańczy ze swoim tatą. Na pierwszy rzut oka przypomina pannę młodą.

Trwa sezon komunijny. Dla osób wierzących to bardzo ważny czas. Dzieci z dużym wyprzedzeniem szykują się do tego duchowego przeżycia, podczas gdy rodzinie planują wyprawienie przyjęcia. Dużo osób zamiast obiadu w domowym zaciszu, preferuje huczne imprezy z mocą atrakcji. Pomysły niektórych rodziców mogą zaskoczyć.

Pierwsza komunia spędzona w pubie

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Świecka komunia podzieliła rodziców i oburzyła księdza. 'Jak margaryna zamiast masła'Ile kosztuje zorganizowanie komunii? Ceny są naprawdę wysokie

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @beautybypattyy pojawiło się nietypowe nagranie z przyjęcia komunijnego. Zamiast sali w hotelu albo restauracji rodzice postanowili urządzić przyjęcie w barze. Na nagraniu widać dziewczynkę w białej sukience i welonie, która tańczy ze swoim tatą.

Specjalna piosenka z dedykacją od taty dla córki

- opisano nagranie.

Internauci byli poruszeni tą sceną, uznając ją za wzruszającą.

Przepięknie.
Cudownie razem wyglądacie.

- pisali.

Okazuje się, że nie wszyscy popierają jednak pomysł organizowania komunijnych imprez tematycznych, wyprawiania przyjęć w barach, czy zamawiania nietypowych atrakcji. Świadczą o tym komentarze opublikowane pod artykułami na stronie facebookowej eDziecko.pl. Wielu rodziców twierdzi, że dzieci zapominają przez to o tym, co najważniejsze, czyli o sakramencie.

Bo do Pierwszej Komunii Świętej powinny przystępować osoby rozumiejące, po co taki Sakrament I dlaczego chcą go przyjąć np. w wieku 16 - 18 lat . A tak rodzice stają na głowie i spełniają nawet najgłupsze zachcianki dzieci, a dzieci czekają tylko na prezenty
Niektórzy nie mają pojęcia, na czym polega przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej przez dziecko.
Mnie w ogóle śmieszą te wystawne przyjęcia w restauracjach albo zamawiany do domu catering - ja miałam obiad komunijny w domu - pyszny, domowy, ugotowany przez mamę i babcię i za nic bym się nie zamieniła
My mieliśmy zamawiane przez siostrę jednakowe wianki, książeczki, różańce, pamiątki i było to przeżycie duchowe, do pojęcia przez 8-9 latki. Dziś to impreza, przedstawienie, z elementami cyrku na pożyczkach bankowych.

- twierdzili.

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska pokazała, co znalazła u syna w plecaku. Śmierdząca niespodzianka

Więcej o: